Skip to main content

11 vaikų mama buvo palaikyta išprotėjusia, kai nusprendė skirtis su vyru. Tačiau vėliau kaimynai neteko žado pamatę jos naują vaikiną

Tatjana Vafina išgarsėjo savo gimtajame mieste, kai visi sužinojo, jog ji su vyru augina net vienuolika veikų.

Po kurio laiko poros istorija apskriejo ne tik Rusiją, bet ir visą likusį pasaulį.

Reklama

Galbūt nuskambės keistai, tačiau vienuolikos vaikų mama niekada neatrodydavo pavargusi. Moteris visada būdavo pakilios nuotaikos, o miesto valdžia ir kitos organizacijos mielai kviesdavo didelę šeimą į įvairius šventinius renginius. Visi žavėjosi gražia šeima, tačiau realybė buvo kur kas liūdnesnė…

Daugiavaikė mama užpildė skyrybų prašymą, o visi miesto gyventojai negalėjo tuo patikėti.

“Koks vyras norės ją priimti su vienuolika vaikų?“ – pečiais gūsčiojo kaimynai.

Sprendimas buvo jau priimtas ir Tatjana neketino jo keisti. Vėliau moteris pasakojo, kad vyras pradėjo stipriai piktnaudžiauti alkoholiu ir netgi pakėlė ranką prieš ją. Sutuoktinis galvojo, kad ji vis tiek atleis, nes neturės kur dėtis.

Reklama

Tačiau Tatjana neatleido. Net ir skyrybų bylą sprendęs teisėjas nustebo sužinojęs visas detales. Vienuolikos vaikų mama be reikalo nepildytų skyrybų prašymo.

Miesto gyventojai vieningai tvirtino, kad moteris visą likusį gyvenimą savo vaikus augins viena, tačiau jie stipriai klydo…

Reklama

Praėjus kiek daugiau nei metams po skyrybų Tatjana įsidarbino fabrike. Ten moteris susipažino su 15 metų jaunesniu Jevgenijumi.

Amžiaus skirtumas pakankamai didelis, todėl niekas negalėjo pagalvoti, kad tarp Tatjanos ir Jevgenijaus prasidės romanas. Moteris sutiko nueiti į kelis pasimatymus, bet nieko daugiau nesitikėjo. Daugiavaikė mama nebandė nieko slėpti ir iš karto jaunam vyrui pasakė, kad jos namuose auga 11 vaikų. Ši žinia kaip reikiant nustebino Jevgenijų, tačiau jis ir toliau kvietė Tatjaną į pasimatymus.

Vėliau vyras susipažino su visais Tatjanos vaikais, o su berniukais pradėjo žaisti futbolą, kurį tiesiog dievina. Aplinkiniams šios poros draugystė atrodė labai įtartinai. Visi negalėjo patikėti, kad 15 metų jaunesnis vyras yra pasiryžęs gyventi su moterimi, kuri turi vienuolika vaikų.

Reklama

Tuo tarpu Jevgenijus vis labiau pratinosi prie tėvo ir vyro vaidmens, kol galutinai apsisprendė ir pasiūlė savo mylimajai tekėti. Pirmus kelis kartus Tatjana atsisakė, tačiau Jevgenijus išdėstė gražius ateities planus, kurie įtikino moterį ištarti “taip“. Vėliau pora iškėlė ir savo vestuves.

Reklama

Jevgenijus ilgą laiką taupė pinigus kelionei į Ispaniją, kurią visada svajojo aplankyti, tačiau dabar išleido pinigus vestuvėms ir buitinei technikai. Vietinė žiniasklaida dažnai rašo apie šią šeimą, o Tatjana ir Jevgenijus yra neįtikėtinai laimingi. Kokia graži šeima!

Reklama