Skip to main content

Namo šeimininkas tvarkė kiemą ir nusprendė atidengti žolėmis apaugusį dangtį. Po juo buvo tai, ko užpavydėjo visi kaimynai

Midlsbro (Anglija) miesto gyventojas Chris Scott nusprendė atnaujinti savo namų kiemą, tačiau radinys, kurį aptiko vyras, jį visiškai šokiravo. Namą jis buvo nusipirkęs jau prieš kurį laiką, tačiau niekaip neprisiruošė susitvarkyti kiemo.

Reklama

Galiausiai Chris nusprendė kreiptis į profesionalius sodininkus, kurie atliktų visus darbus kieme. Aptariant būsimą projektą vyrai pradėjo kalbėti apie kieme esantį betoninį dangtį.

Namo savininkas buvo įsitikinęs, kad tai paprasčiausias drenažo šulinys, tačiau pats niekada anksčiau jo nebuvo atidaręs. Chris norėjo nepriekaištingos vejos kieme, todėl neliko kitos išeities, kaip patikrinti, kas yra po dangčiu ir pagalvoti, kaip jo atsikratyti.

Reklama

Tačiau nukėlę dangtį vyrai rado kopėčias, kurios vedė žemyn į kažkokią tamsią patalpą. Patalpoje buvo visiškai tamsu, o grindys buvo apsemtos vandeniu. Pasišviesdami mobiliaisiais telefonais vyrai nusileido žemyn ir rado erdvų bunkerį, kuris greičiausiai buvo įrengtas dar antrojo pasaulinio karo metu.

Reklama

Bunkeris buvo toks erdvus, kad karo metu jis lengvai galėtų sutalpinti iki 50 žmonių. Jį sudarė keli erdvūs kambariai, atskirti medinėmis durimis. Antrojo pasaulinio karo bunkeriai nėra kažkokia retenybė Jungtinėje Karalystėje, tačiau įprastai jie būna maži, skirti vieno namo gyventojams.

Šis bunkeris išsiskyrė savo dydžiu, todėl manoma, kad jis buvo skirtas visai kaimynystei. Patalpoje vyrai rado medinį stalą, bei kažkokių kaukių. Ištyrus bunkerį atidžiau Chris suprato, kad anksčiau jame netgi buvo atvesta elektra.

Reklama

Juokaudamas vyras prie nusileidimo į bunkerį pastatė iškabą su užrašu: “Casa De Nola – požeminis naktinis klubas atsidarys jau netrukus!“.

Kaimynai vieningai sakė, kad humoro jausmo nestokojančiam vyrui labai pasisekė.

Reklama

Iš tiesų, ši patalpa buvo puikus radinys ir papildymas Chriso turimoje valdoje, o dėl savo unikalumo jis ne tik gali ir toliau atlikti bunkerio funkciją karo metu, bet ir tapti puikia erdve laiko praleidimui.

Reklama