Skip to main content

Gedinti senutė buvo apiplėšta, kol tvarkė savo vyro kapą. Tačiau po savaitės ji sulaukė skambučio, kuris atėmė žadą

78-erių Tonos Herndon širdyje liko didelė tuštuma po to, kai mirė mylimas vyras, su kuriuo ji praleido 60 metų. Moteris stengiasi kiekvieną dieną lankyti vyro kapą ir taip rasti bent kažkokią paguodą.

Praėjus maždaug kelioms savaitėms po laidotuvių, Tona lankėsi prie vyro kapo, tačiau šis apsilankymas buvo neįtikėtinai skaudus…

Reklama

Kol Tona tvarkė sutuoktinio kapą, prie jos prisėlino nepažįstamas vyras ir pačiupęs rankinę nubėgo tolyn. Moteriai buvo sunku suprasti: koks beširdis žmogus gali apiplėšti gedinčią senutę kapinėse?

Po kiek laiko buvo suimtas Toną apiplėšęs vyras. Žiniasklaidoje pasirodė nusikaltėlio nuotraukos, o jį atpažinęs penkiolikmetis berniukas nusprendė susisiekti su nukentėjusia moterimi.

Penkiolikmetis Christian Lunsford pasijuto labai blogai, kai pamatė užpuoliko nuotraukas. Vargšę moterį apiplėšė jo tėvas Shane…

Shane Lunsford jau anksčiau buvo teistas už įvairius nusikaltimus, o šį kartą jis pavogė rankinę, kurioje buvo 700$.

Reklama

Christian susisiekė su moterimi ir paklausė, ar ji nenorėtų susitikti šalia bažnyčios esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Vaikinas norėjo atsiprašyti už savo tėvo veiksmus.

Paauglio tėvai išsiskyrė, kai jam buvo vos dveji, o nuo tada savo tėvą jis matydavo tik retkarčiais.

“Reikėjo kažką daryti. Ši moteris nusipelno atsiprašymo“ – sakė vaikinas.

Tona ir Christian susitiko sutartoje vietoje, tačiau čia moters laukė dar viena staigmena.

Reklama

Paauglys moteriai įteikė 250$, kuriuos jam buvo davęs tėvas mokyklos ekskursijai.

“Šis penkiolikmetis berniukas turi nepaprastą širdį“ – sakė Tona.

Moteris taip žavėjosi jauno vaikino poelgiu, kad atsisakė priimti pinigus. Tona norėjo, kad Christian pasimėgautų kelione.

Šis vaikinas yra puikus pavyzdys, kad obuolys gali nuriedėti toli nuo obels… Christian galėjo tiesiog nekreipti dėmesio į tėvo vagystę, tačiau jis norėjo padaryti viską, kad pasaulis būtų geresnis!

Reklama