Skip to main content

Namų tvarkytojas buvo pasamdytas viską išvalyti, kol šeimininkas buvo išvykęs. Tačiau vienu metu vaikinas suprato, ką prisidirbo ir skubiai bėgo iš namų

27-erių Louis Angelino vaikystėje buvo vienas netvarkingiausių vaikų. Jo kambarys vaikystėje ir paauglystėje buvo visada it po uragano, tačiau po to, kai jis įsigijo nuosavą būstą, tvarkymasis jam tapo nauja terapijos ir meditacijos forma.

Reklama

Vaikinas dabar mėgsta prižiūrėti švarą ne tik savo namuose, bet ir po savo pagrindinių dienos darbų padėti savo draugams ir kolegoms tvarkant jų namus už atlygį. Tokiu būdu kas antrą ar trečią dieną jis papildomai užsidirba po 100-120 dolerių ir padaro tai, ką mėgsta labiausiai.

Savo darbų rezultatais Louis mėgsta pasidalinti internete, parodant netvarką prieš ir vaizdą po. Jo vaizdo įrašai sulaukė nemažo dėmesio, tačiau vieną dieną jis savo sekėjams turėjo papasakoti beprotišką istoriją. Louis draugas, pas kurį jis dar niekada nesilankė, užsakė jo tvarkymo paslaugas. Pats draugas buvo išvykęs tą dieną, kaip ir dauguma Louis klientų, kurie mieliau nori atvykti jau į sutvarkytus namus po vaikino apsilankymo.

Reklama

Dažniausiai klientai jam palieka raktą po durų kilimėliu, kuriuo pasinaudojęs 27-metis palieka jį ten, kur rado. Atvykęs nurodytu adresu Louis rado raktą, kur jam nurodė jo draugas. Vaikinas pateko į namus ir griebėsi darbo. Pasileidęs garsiai muziką jis užtruko net dvi intensyvias valandas, kurių pabaigoje vaikinas prisėdo ant sofos pažaisti su dviem katinais, buvusiais namuose.

Reklama

Namai jau blizgėjo, tad Louis leido sau pasinaudoti proga pažaisti su jo mėgstamiausiais gyvūnais. Staiga suskambo jo telefonas – tai buvo jo draugas, užsakęs paslaugą.

“Klausyk, tu šiandien atvyksi tvarkyti namų?” – paklausė draugas. Louis pasimetė ir pasakė, kad jis jau sutvarkė namus ir dabar šeria ir žaidžia su jo katinais.

Ragelyje staiga buvo tyla, po kurio sekė žodžiai: “Emmm, aš neturiu katino. Kur tu esi?”.

Abu vaikinai staiga suvokė, kad Louis yra visiškai ne tuose namuose! Vaikinas supainiojo durų numerius ir pateko į visiškų nepažįstamųjų namus. Supratęs savo klaidą Louis nešė kudašių iš namų, į kuriuos jis praktiškai įsilaužė!

Reklama

Jis paliko atsiprašymo laiškelį šeimininkams su savo kontaktais ir paaiškinimu apie tai, kodėl jų namai dabar blizga. Galima tik įsivaizduoti, kaip keistai pasijuto tų namų šeimininkai, kurie grįžę rado namus, kuriuose pabuvojo visiškas nepažįstamasis.

Reklama

Tom Motzel užėjęs į savo butą iš karto paskambino savo žmonai su pačia beprotiškiausia žinia.

Mieloji, nepatikėsi. Kažkas įsilaužė į mūsų butą ir sutvarkė jį!” – savo žmonai Beth papasakojo vyras. Laimei, Tom ir Beth į šią situaciją pažiūrėjo su humoro jausmu ir sugebėjo pasijuokti iš situacijos.

Galiausiai jie buvo dėkingi Louis už blizgančius ir sutvarkytus namus. Pora neatmeta galimybės dar kartą pasikviesti Louis ir užsakyti jo tvarkymo paslaugas, tik šį kartą jie vaikiną į namus įsileis patys. Louis džiaugėsi, kad viskas baigėsi gerai. Jis papasakojo apie beprotišką nutikimą vaizdo formatu savo sekėjams, o jo įrašas dabar renka šimtus tūkstančių peržiūrų.

Iš šios kuriozinės situacijos pasijuokti sugebėjo jau tūkstančiai, kurie ir toliau dalinosi vaikino istorija su draugais. Louis neslepia, kad šis netyčinis nutikimas galiausiai suteikė jam galimybę pasireklamuoti, nes dabar jis sulaukia dešimčių skambučių su prašymais sutvarkyti naujų klientų namus.

Reklama