Skip to main content

Neįgali mergaitė buvo mėtoma iš vienų vaikų namų į kitus, o gydytojai jai prognozavo liūdną ateitį. Tačiau šiandien visi stebisi pamatę, kuo ji tapo

Niekada nereikia atsisakyti savo svajonių, nes su tikėjimu ir viltimi viskas yra įmanoma. Tai puikiai gali patvirtinti Oksana.

Nuo pat pirmų gyvenimo dienų ji susidūrė su didžiausiais sunkumais, tačiau paneigė visas išankstines prognozes ir pasiekė tai, kas iš pradžių atrodė neįmanoma…

Reklama

Oksana gimė 1989 m. birželio 19 d. Ukrainoje.

Gydytojai iš karto pastebėjo tam tikrus apsigimimus, nes mergaitei trūko blauzdikaulio, o viena koja buvo trumpesnė už kitą. Negana to, ji turėjo po šešis pirštus ant kiekvienos kojos, tačiau tarp jų nebuvo nykščių.

Tėvai iš karto atsisakė savo neįgalios dukros, o ateinančius kelis metus Oksanai teko kraustytis iš vienų vaikų namų į kitus. Jos vaikystė buvo pažymėta skurdu, badu ir smurtu.

Tačiau vieną dieną viskas pasikeitė, kai amerikietė Gay Masters nusprendė įsivaikinti mažą mergaitę. Moteris prisimena, kad pirmasis susitikimas su Oksana buvo nepamirštamas.

“Pažvelgiau į nuotrauką ir supratau, kad tai mano dukra“ – pasakoja Gay.

Įvaikinimo procesas buvo labai ilgas, tačiau po 1,5 metų mergaitė galiausiai paliko vaikų namus ir persikėlė gyventi į JAV. Sulaukusi septynerių Oksana buvo vos metro ūgio ir svėrė 30 kilogramų. Ji taip pat nemokėjo nė žodžio angliškai.

Reklama

Tačiau pirmą kartą Oksana sulaukė meilės, apie kurią taip ilgai svajojo.

Gydytojai rekomendavo amputuoti mergaitės kojas, teigdami, kad jai būtų daug patogiau gyventi su protezais.

Taip aštuonmetei mergaitei buvo amputuota kairė koja, o po kelių metų ir dešinė.

Labai greitai Oksana prisitaikė prie savo fizinės negalios ir pradėjo sportuoti. Mergina itin susidomėjo irklavimu, kur treneriai matė milžinišką jos potencialą.

Reklama

Ir jie neklydo… 2012 metais Oksana dalyvavo parolimpinėse žaidynėse, kur iškovojo bronzos medalį!

Tačiau tuo merginos sėkmė nesibaigė. Ji taip pat yra iškovojusi ne vieną medalį slidinėjimo, biatlono ir dviračių sporto varžybose.

Kadaise niekas netikėjo, kad Oksanai pavyks kažką pasiekti gyvenime, tačiau ji tapo pasaulinio lygio sportininke. Savo ryžtu ir sunkiu darbu mergina įrodė, kad nieko nėra neįmanomo.

Galima tik pasidžiaugti už šią nuostabią merginą ir palinkėti sėkmės ateityje!

Reklama