Skip to main content

Ši mergaitė tapo žinoma dėl serialo “Nusivylusios namų šeimininkės“, tačiau šiandien ji sunkiai atpažįstama

Greičiausiai daugelis pamenate seriale “Nusivylusios namų šeimininkės“ vaidinusią Madison De La Garza. Mergaitė atliko Chuanitos Solis vaidmenį, kuri seriale buvo Karloso ir Gabrielės dukra.

Reklama

Pirmą kartą televizijos seriale Madison pasirodė sulaukusi septynerių metų. Tuo metu “Nusivylusios namų šeimininkės“ buvo bene populiariausias serialas visame pasaulyje, o Madison De La Garza pozavo ant raudono kilimo su didžiausiomis Holivudo žvaigždėmis.

Madison ne viename interviu minėjo, kad dėl savo viršsvorio jai teko kęsti patyčias mokykloje. Dažniausiai tai privesdavo prie didelių kančių ir ašarų.

Mergina ne vieną kartą bandė atsikratyti papildomų kilogramų, tačiau viršsvoris grįždavo atgal ir viską reikėdavo pradėti iš naujo. Negana to, Madison šeima išgyveno sunkius laikus, nes vyresnioji sesuo buvo kaip reikiant įnikusi į narkotikus.

Reklama

Šiandien Madison nėra tokia populiari, kaip geriausiais savo laikais. Mergina kartais sulaukdavo kvietimų filmuotis, tačiau nei vienas vaidmuo neatnešė didelės šlovės. Greičiausiai galima sutikti su tuo, kad Holivudas turi tam tikrus standartus.

Po ilgų bandymų atsikratyti svorio mergina galiausiai pasakė sau “gana“. Madison nustojo laikytis griežtų dietų ir išmoko mylėti save tokią, kokia yra.

Reklama

Šiandien Madison jau 20 metų ir ji atrodo tiesiog puikiai!

Paskutiniu metu ji šiek tiek pristabdė savo aktorės karjerą ir dabar nori išbandyti save scenaristės vaidmenyje.

Belieka tikėtis, kad ateityje Madison sukurs “Nusivylusių namų šeimininkių“ tęsinį, kurio laukia gerbėjai visame pasaulyje…

Reklama