Skip to main content

Šis aktorius visiems puikiai žinomas iš serialo “Kobra 11“, o taip atrodo jo žmona ir vaikai

Televizijos serialas “Kobra 11“ (vok. Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei) pradėtas rodyti dar 1996 metais. Per 25 metus buvo sukurti net 378 epizodai, kuriuose pilna veiksmo ir įspūdingų avarijų. Filmuojant populiarų serialą buvo sudaužytas ne vienas tūkstantis automobilių…

Reklama

Pagrindinė serialo žvaigždė Erdoganas Atalajus gimė 1966 m. rugsėjo 22 d. Hanoverio mieste, Vokietijoje. Erdogano mama yra vokietė, o tėvas – turkas. Nepaisant to, kad aktorius turi turkiškų šaknų, jis šios šalies kalbos nemoka.

Nuo pat vaikystės Erdoganas susidomėjo teatru, o sulaukęs aštuoniolikos metų gavo pirmąjį svarbesnį vaidmenį spektaklyje “Aladinas ir stebuklinga lempa“.

1987 m. Erdoganas pradėjo studijuoti Hamburgo teatro ir muzikos akademijoje. Neilgai trukus aktoriaus talentas buvo pastebėtas ir jis sulaukė pirmųjų kvietimų filmuotis populiariuose Vokietijos filmuose.

Tačiau didžiausias lūžis aktoriaus karjeroje įvyko 1996 m., kai jis buvo pakviestas vaidinti seriale “Kobra 11“. Iki pat šios dienos Erdoganas atlieka Semiro Gerkano vaidmenį.

Reklama

2004 metais Erdoganas Atalajus vedė kino ir teatro aktorę Astrid Pollmann, su kuria susilaukė dukros Paulettos.

Visgi praėjus penkiems metams po vestuvių pora pasuko skirtingais keliais.

Vėliau vyras pradėjo susitikinėti su visažiste Katja Ohneck, o 2017 metais pora iškėlė savo vestuves.

2012 m. liepą pasaulį išvydo judviejų sūnus Maris.

Reklama

Erdogano dukros Paulettos debiutas televizijoje įvyko 2012 metais, kai ji nusifilmavo kartu su savo tėčiu seriale “SOKO-5113“. Nuo 2014 metų mergina atlieka Semiro dukros Aydos vaidmenį seriale “Kobra 11“.

Aktoriaus sūnui šiuo metu devyneri metai ir visi gyvenimo pasirinkimai dar prieš akis…

Reklama