Skip to main content

Aktorius Danny DeVito yra žinomas dėl savo nuostabių filmų, o taip atrodo jo buvusi žmona ir vaikai

Danny DeVito gimė 1944 m. lapkričio 17 d. paprastoje šeimoje. Jo tėvas buvo verslininkas, kuris išbandydavo save vis naujose veiklose.

Nuo pat vaikystės Danny buvo apkūnus ir žemas berniukas, nors gydytojai tuo metu jokių sutrikimų nenustatė. Danny nuolat bandė numesti svorio, tačiau to niekada taip ir nepavyko padaryti. Jis labai dėl to pergyveno, nes dauguma merginų atsisakydavo su juo eiti į pasimatymus.

Reklama

Sulaukęs pilnametystės Danny pradėjo dirbti kirpėju, o po kurio laiko tapo vizažo meistru. Būtent tada jis susidomėjo aktoryste.

Iš pradžių Danny gaudavo tik nereikšmingus vaidmenis, tačiau viskas pasikeitė, kai jis sulaukė kvietimo vaidinti filme “Skrydis virš gegutės lizdo“. Tai buvo jo bilietas į Holivudą!

Netrukus atsiskleidė ir Danny talentas vaidinti įvairiose komedijose. Aktorius tapo itin geidžiams Holivude, o geriausi režisieriai kovojo dėl DeVito pasirodymo jų filmuose.

Vienas įsimintiniausių vyro filmų yra “Dvyniai“, kuriame jis nusifilmavo su Arnoldu Švarcenegeriu.

Reklama

Šiandien aktoriui jau 76-eri, tačiau jis ir toliau džiugina gerbėjus savo vaidmenimis.

Danny su Rhea Perlman susituokė 1982-aiais, o oficialiai išsiskyrė 2017 metais. Nepaisant to, jie neketina susitikinėti su naujais partneriais ir nori visą savo dėmesį sutelkti į vaikus ir draugystę, kuri užsimezgė prieš daugiau nei 50 metų.

Viename interviu moteris teigė, kad šiandien jos ir Danny santykiai yra tiesiog puikūs.

Santuokoje pora susilaukė trijų vaikų.

Reklama

Vyriausiajai dukrai Lucy DeVito šiuo metu 38-eri. Moteris pasekė tėvų pėdomis ir tapo aktore. Ji puikiai atlieka komiškus vaidmenis televizijos serialuose ir filmuose.

Tuo tarpu 36-erių Grace yra tikra mamos kopija. Jos tokios panašios, kad kartais yra netgi supainiojamos. Grace taip pat susiejo savo gyvenimą su kinu, tačiau pasirinko kitą kryptį – ji tapo prodiusere.

Reklama

Jauniausiajam vaikui Jake šiuo metu yra 34-eri. Jis, kaip ir visi šeimos nariai, spėjo nusifilmuoti keliuose filmuose ir išbandė save prodiuserio vaidmenyje. Vyro filmas “The Better Angels“ sulaukė pakankamai gero kritikų įvertinimo.

Reklama

Legendinis aktorius Danny DeVito atliko daugybę kultinių vaidmenų ir pavergė milijonų žmonių širdis visame pasaulyje.

Galima net neabejoti, kad jis turi tūkstančius gerbėjų ir Lietuvoje.

Kokia nuostabi ir graži šeima!

Reklama