Skip to main content

Šis aktorius susilaukė milžiniško populiarumo dėl savo vaidmens seriale “Didingasis amžius“, o taip atrodo jo žmona ir sūnus

Serialas “Didingasis amžius“ susilaukė didelio populiarumo Lietuvoje, o daugelis žiūrovių žavėjosi aktoriumi Burak Özçivit. Siūlome artimiau susipažinti su šio nuostabaus aktoriaus šeima.

Reklama

Ne tik seriale, bet ir realiame gyvenime aktorius išsiskiria savo vyriškumu ir žavesiu. Burak žmona taip pat nėra tik eilinė gražuolė. Ji yra viena populiariausių aktorių Turkijoje.

Fahriye Evcen buvo viena pagrindinių kandidačių atlikti Hurrem vaidmenį seriale “Didingasis amžius“, tačiau vėliau jis atiteko kitai garsiai aktorei Meryem Uzerli. Greičiausiai tai išėjo į naudą ir pačiai Fahriye.

Po kurio laiko Fahriye gavo vaidmenį seriale “Čiauškutė“, kur ir užsimezgė jos draugystė su būsimu vyru Burak Özçivit. Itin populiariame seriale moteriai atiteko ekscentriškos Faride vaidmuo. O štai Burak atliko Kamran vaidmenį, kuris ir buvo Faride mylimasis seriale.

Reklama

Pasibaigus serialo “Čiauškutė“ filmavimams, aktoriai sulaukė pasiūlymo kartu nusifilmuoti romantiniame filme. Tuo metu Burak ir Fahriye jau buvo geri draugai, o romantiški jausmai iš filmavimo aikštelės netrukus persikėlė ir į realų gyvenimą.

Reklama

2015 metais pora pradėjo susitikinėti, o 2017-aisiais atšoko savo vestuves. Burak ir Fahriye ne kartą buvo pripažinti pačia gražiausia pora visoje Turkijoje. Iki pilnos laimės trūko tik vaikelio…

Įtemptas grafikas neleido sutuoktiniams apie tai pagalvoti iš karto po vestuvių, tačiau 2018 metais jie pradžiugino visus savo gerbėjus pranešdami apie būsimą šeimos pagausėjimą.

Reklama

Naujagimis pasaulį išvydo 2019 m. balandžio 13 dieną, o tėvai jam davė Karan vardą. Žinoma pora stengiasi per daug nereklamuoti savo asmeninio gyvenimo ir retai kada dalinasi sūnaus nuotraukomis. Nors berniukui dar tik 3 metai, jau dabar akivaizdu, kad jis yra tikra tėčio kopija.

Reklama

Burak Özçivit ir toliau filmuojasi populiariuose serialuose ir filmuose, o Fahriye šiuo metu rūpinasi mažyliu. Moterį taip pat galima pamatyti įvairiose televizijos reklamose.

Ne paslaptis, kad Turkijoje yra ne viena graži šeima, tačiau būtent Burak ir Fahriye yra laikoma viena tobuliausių. Belieka tikėtis, kad šios poros santuoka ir toliau bus tokia pat laiminga, o mažasis Karan užaugs geru žmogumi. Galbūt ateityje jis paseks savo tėvelių pėdomis ir taps tokiu pat šauniu aktoriumi…

Reklama