Skip to main content

Verka Serdiučka susilaukė milžiniško populiarumo dėl savo išskirtinumo, o taip ją įkūnijantis vyras atrodo be makiažo

Po Andrijaus Danilko vardu ir pavarde slepiasi daugeliui puikiai pažįstamas, populiarus ne tik gimtojoje Ukrainoje, bet ir visoje Europoje scenos personažas – Verka Serdiučka. Žinomam vyrui 48-eri metai, o šiandien norime plačiau papasakoti apie jo asmeninį gyvenimą.

Reklama

Andrijus gimė ir užaugo Ukrainoje. Berniukui buvo vos septyneri metai, kai nuo plaučių vėžio mirė jo tėvas. Visa Andrijaus ir jo sesers Galinos priežiūra krito ant mamos pečių. Šeima gyveno labai vargingai ir netgi neturėjo pinigų ant Andrijaus kostiumo mokyklos išleistuvių proga. Daugelis spėja, kad būtent sunki vaikystė ir sukūrė tokį išskirtinį vyro charakterį.

1990 m. gimė Verkos Serdiučkos personažas, kuris iš karto užkariavo milijonų žmonių širdis Ukrainoje ir Rusijoje. Net garsiausi komikai negalėjo suprasti, kokia yra Andrijaus paslaptis. Ir anksčiau scenoje buvo galima pamatyti moterimis persirengusius vyrus, tačiau nei vienam jų nepavyko susilaukti tokio milžiniško populiarumo. Andrijus Danilko ne tik vaidino, bet ir susigyveno su savo išskirtiniu personažu.

Reklama

Verka Serdiučka išleido ne vieną albumą, o personažas tapo toks populiarus, kad 2007 metais buvo išsiųstas į Eurovizijos dainų konkursą.

Tiesa, buvo ir liūdnoji to pusė. Augant populiarumo bangai Andrijus tapo vis uždaresnis. Žiniasklaidoje sklandė informacija, kad vienu metu vyras netgi lankėsi pas psichoterapeutą.

Prieš tris metus Andrijus paskelbė, kad Verka Serdiučka baigia savo egzistavimą. Kurį laiką vyras iš tiesų nesirodė su šiuo personažu ir tapo “X-Faktorius Ukraina“ teisėju.

Reklama

Visgi 2019 metais Verka Serdiučka pasirodė Eurovizijos scenoje kaip svečias ir šiuo metu tęsia savo muzikinę veiklą.

Andrijus kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą nuo žiniasklaidos, tačiau spėjama, jog vyras yra vienišas. Žinomas vyras niekada nevedė ir nesusilaukė vaikų. Belieka tik spėlioti, ar Verkos Serdiučkos personas nesutrukdė vyrui sukurti asmeninę laimę…

Reklama