Skip to main content

Prieš 8 metus pora susilaukė skirtingos odos spalvos dvynukių, o taip mergaitės atrodo šiandien

Hannah ir Kyle susipažino viename Anglijos bare. Poros pirmasis pokalbis užtruko vos keletą minučių, tačiau tai buvo jų santykių pradžia.

Kai skirtingų rasių pora pradėjo susitikinėti, visi draugai pradėjo spėlioti, kokius genus paveldės vaikai. Tačiau čia gamta paruošė neįtikėtiną siurprizą. Sutuoktiniai susilaukė dvynukių, kurios gimė skirtingomis odos spalvomis.

Reklama

Neįprasta pora nusprendė susituokti praėjus vos dviems mėnesiams po pirmojo pasimatymo. Praėjus dar trims mėnesiams Hannah sužinojo, jog yra nėščia. Būsima mama ruošėsi vieno vaiko gimimui, nes jos artimųjų rate niekas nebuvo susilaukęs dvynukų.

Visgi antrojo ultragarso tyrimo metu moteriai buvo pasakyta, jog ji laukiasi būtent dvynukų. Ši žinia buvo netikėta, tačiau labai maloni sutuoktiniams.

2015 m. balandį gimė mergaitės Mila May ir Anya Jane.

Reklama

Mergaitės gimė šiek tiek anksčiau laiko, o jų svoris buvo 2520 ir 2860 gramų. Jos buvo visiškai skirtingos, o tai itin nustebino tėvus.

Mila paveldėjo tamsią tėčio odos spalvą, o Anya šviesią iš mamos. Be to, kūdikiai turėjo visiškai skirtingus charakterius, kurie bėgant laikui išryškėjo dar labiau.

Reklama

Vos tik Hannah parsivežė mergaites namo, visi kaimynai pradėjo stebėtis ir klausti, kodėl jos tokios skirtingos. Kai kurie žmonės net užduodavo tokius klausimus, kaip: “Ar jos apskritai giminaitės?“.

Ir kaimynų nuostaba yra visiškai suprantama, nes patys sutuoktiniai net nemanė, kad tokie atvejai yra įmanomi, kol netapo Milos ir Anyos tėvais.

Skirtingų odos spalvų dvynukės greitai išgarsėjo visame pasaulyje, o plačiausiai buvo aprašinėjamos 2015-2016 metais. Visgi bėgant laikui susidomėjimas Mila ir Anya išblėso. Šiandien mergaitėms jau aštuoneri metai ir jos skiriasi dar labiau!

Reklama

Daugelis žmonių net ir dabar suglumsta bežiūrėdami į mergaites. Iš vienos pusės jos atrodo panašios, tačiau iš kitos – visiškai skirtingos. Kaip ten bebūtų, dvynukės yra labai mielos, linksmos ir gražios. Galima tik palinkėti šiai šeimai kuo didžiausios laimės!

Reklama