Skip to main content

Šis komikas visiems puikiai žinomas dėl vaidmens seriale “Naša Raša“, o taip atrodo jo mylimoji ir dukros

Michailo Galustiano karjera prasidėjo “Linksmųjų ir išradingųjų klube“ (KVN), kur jis atstovavo “Saulės nualinti“ komandą. Komiko charizmą labai greitai pastebėjo prodiuseriai ir pasiūlė vaidinti itin populiariame seriale “Naša Raša“. Tuo metu vyras net nenutuokė, kad tai bus jo įspūdingos karjeros pradžia.

Reklama

Šiandien Michailas yra ne tik vienas garsiausių komikų savo šalyje, bet ir laimingas šeimos žmogus.

2007 metais aktorius vedė savo mylimąją Viktoriją, su kuria susilaukė dviejų gražių mergaičių. Vyresniajai dukrai Estelai – 11, o jaunėlei Elinai – 9 metai.

Žinomas aktorius retai dalinasi nuotraukomis su savo šeimos nariais, tačiau jų daug galima rasti žmonos Viktorijos “Instagram“ paskyroje. Prieš kurį laiką moteris pasidalino linksma dukrų nuotrauka, kur jos dėvi milžinišką šiaudinę kepurę, kuri labiau primena skėtį.

“Neišskiriamos“ – socialiniame tinkle rašė mama.

Reklama

Daugelis gerbėjų sako, kad mergaitės paveldėjo mamos išvaizdą ir tėčio artistiškumą. Nuo pat vaikystės Estela ir Elina užsiima kūrybine veikla ir sportu.

Kol Michailas dirba su įvairiais projektais, Viktorija stengiasi visą savo laiką skirti dukroms. Moteris palydi mergaites į gimnastikos, plaukimo, piešimo ir muzikos pamokas. Taip pat sesės labai mėgsta pasivaikščiojimus parke kartu su mama.

Reklama

Nepaisant įtempto gyvenimo ritmo Viktorija sugeba rasti laiko ir sau. Moteris reguliariai sportuoja, o visose nuotraukose atrodo tiesiog nepriekaištingai!

Pačioje santuokos pradžioje Michailas ir Viktorija buvo beveik išsiskyrę, tačiau tai ir buvo vienintelis rimtas konfliktas per visus šiuos metus.

Pirmosios pažinties metu aktoriui buvo 23, o Viktorijai tik 16 metų.

Pradžioje niekas rimtai nežiūrėjo į poros santykius, o Viktorijos tėvai prieštaravo judviejų draugystei. Nepaisant neigiamo požiūrio, 2007 metais pora atšoko savo vestuves. Po poros metų ištiko santykių krizė, o Viktorija ir Michailas manė, kad pavargo vienas nuo kito.

Reklama

Visgi netrukus moteris sužinojo apie nėštumą ir skyrybų klausimas buvo užmirštas visiems laikams. 2010 metais pasaulį išvydo pirmagimė Estela, o po dviejų metų ir antroji dukra Elina.

Reklama

Sesutės ne kartą yra sakiusios, kad norėtų turėti ir jaunesnį brolį. Tuo tarpu pats Michailas prisipažino, kad jie su žmona yra nieko prieš susilaukti ir trečio vaiko.

Kokia graži šeima!

Reklama