Skip to main content

Dmitrijus Nagijevas daugeliui puikiai žinomas dėl laidos “Okna“, tačiau šiandien vyrą sunku atpažinti

Dmitrijus Nagijevas yra vienas geidžiamiausių ir turtingiausių aktorių visoje Rusijoje. Ne tik gimtojoje šalyje, bet ir Lietuvoje vyras yra puikiai žinomas.

Aktorius gimė 1967 m. balandžio 4 d. Liudmilos ir Vladimiro Nagijevų šeimoje.

Reklama

Galbūt nuskambės keistai, tačiau jaunystėje Dmitrijus buvo be galo drovus. Vien tik pasirodymas ant scenos jam keldavo milžinišką baimę.

Baigęs mokyklą vyras įstojo į universitetą, kur pasirinko automatikos ir kompiuterinių technologijų studijas.

Po studijų Dima tarnavo kariuomenėje, kur nusprendė kardinaliai pakeisti savo gyvenimo kelią, bei tapti menininku. Atlikęs karinę tarnybą vyras įstojo į teatro akademiją. Labai greitai dėstytojai pastebėjo Dmitrijaus talentą ir jis buvo pripažintas geriausiu kurso studentu. Baigęs studijas aktorius persikėlė gyventi į Vokietiją.

Reklama

Po dviejų metų Vokietijoje vyras grįžo į Sankt Peterburgą.

Praėjusio šimtmečio pabaigoje Dima buvo pakviestas dirbti radijo stotyje. Labai neįprasta ir niūri kalbėjimo maniera leido Nagijevui tapti vienu populiariausių žmonių visame Sankt Peterburge. Dmitrijus net keturis kartus buvo išrinktas geriausiu laidų vedėju Rusijoje.

Reklama

Aktoriaus populiarumas sparčiai augo, o 2002 metais jis pradėjo vesti itin skandalingą laidą “Okna“, kurioje nuolat kildavo konfliktinės situacijos.

Vėliau Dmitrijus nusifilmavo serialuose “Fizrukas“ ir “Virtuvė“.

Asmeninis gyvenimas

Su būsima žmona Alisa Sher aktorius susipažino universitete, o 1986-ais pora atšoko savo vestuves. Praėjus keliems metams sutuoktiniai susilaukė sūnaus Kirilo, o Dmitrijus dirbo per kelis darbus, kad tik pavyktų išlaikyti šeimą.

Visgi 2010 metais pora oficialiai išsiskyrė.

Reklama

Po kurio laiko Alisa Sher parašė knygą, kurioje smulkiai papasakojo apie visus buvusio vyro nuotykius. Pasak moters, Dmitrijus nuolat buvo neištikimas, tačiau visada rasdavo pačių įvairiausių pasiteisinimų. Savo meilužes aktorius vadindavo tik draugėmis, tačiau Alisa puikiai žinojo, jog tai visiškas melas. Išsekus kantrybei moteris pareikalavo skyrybų.

Reklama

Galbūt pasimokęs iš praeities klaidų aktorius nusprendė visiškai nebeviešinti savo asmeninio gyvenimo.

Įvairūs šaltiniai teigia, kad Dmitrijus jau ilgą laiką gyvena su Natalija Kovalenko, kuri taip pat dirba televizijoje. Tie patys šaltiniai sako, kad pora augina ir sūnų Marką.

Žinomas vyras nekomentuoja šių gandų, teigdamas, kad jo asmeninis gyvenimas nelabai kam turėtų rūpėti.

Tikrai išskirtinė asmenybė…

Reklama