Skip to main content

Šis aktorius visiems puikiai žinomas dėl gerų komedijų, o taip atrodo jo žmona ir vaikai

Aktorių Adam Sandler dažniausiai galime pamatyti įvairiose komedijose, kur jis įkūnija tikrai juokingus personažus. Aktoriaus išvaizda, charizma ir įvaizdis leidžia jam puikiai susidoroti su įvairiomis užduotis ir prajuokinti žiūrovus visame pasaulyje.

Turbūt nesuklysime sakydami, kad Sandler yra vienas geriausių šio amžiaus komedijų aktorių.

Reklama

Daugelis filmų, kuriuose vaidmenį atliko Adam Sandler, yra komedijos žanro, todėl sunku susilaukti teigiamų kino kritikų atsiliepimų. Kaip ten bebūtų, vyras nusifilmavo daugybėje šaunių komedijų, kurios prajuokino milijonus žmonių.

Vyro repertuare yra tokie filmai, kaip “Laimingasis Gilmoras“, “Nebrendylos“, “Klik! Arba gyvenimas pagreitintai“, “Su kirpėju Zohanu geriau nejuokauk!“ ir “Neperšaunamas“.

Asmeninis aktoriaus gyvenimas taip pat klostosi kuo puikiausiai. Adam niekada negarsėjo kaip didelis mergišius, o su savo žmona Jacqueline susipažino filmo “Kietas tėtušis“ filmavimo aikštelėje.

Įsižiebti romantiškiems jausmams nesutrukdė ir tai, kad Jacqueline Samantha yra aštuoniais metais jaunesnė už žinomą vyrą.

Reklama

Itališkų šaknų turinti moteris užaugo pasiturinčioje šeimoje. Iš pradžių Jacqueline išbandė save modelių pasaulyje, tačiau ten nepavyko pasiekti didelių aukštumų. Vėliau ji pasuko į aktorystę.

Pora kartu pragyveno keturis metus, kai nusprendė prisiekti amžiną meilę bažnyčioje. Kliūtis buvo tai, kad Adam ir Jacqueline turėjo skirtingus tikėjimus. Vyras užaugo žydų, o moteris – katalikų šeimoje.

Dėl mylimo vyro Jacqueline pakeitė tikėjimą ir 2003 metais pora sumainė žiedus. Iškilmingoje šventėje dalyvavo tokie žinomi žmonės, kaip Jennifer Aniston, Dustin Hoffman, Rob Schneider ir Sharon Osbourne.

Reklama

Po trejų metų santuokoje pora susilaukė pirmosios dukros Sadie. Praėjus dar keliems metams pasaulį išvydo ir antra mergaitė Sunny.

Kartais žinomas aktorius pakviečia kartu filmuotis ir savo žmoną. Kartu jie vaidino filmuose “Suvaidink mano žmoną“, “Šėtoniškasis Nikis“ ir “Visados kaip pirmą kartą“.

Šiandien Adamui jau 55-eri, o Jacqueline 47. Belieka tikėtis, kad išvysime ir daugiau nuostabių filmų su šiuo talentingu aktoriumi.

Reklama