Skip to main content

Jason Statham visiems puikiai žinomas iš filmo “Transporteris“, o taip atrodo jo 20 metų jaunesnė mylimoji ir judviejų sūnus

Holivudas gali pasigirti daugybe nuostabių aktorių, kurie išsiskiria savo vyriškumu ir charizma, tačiau vienas žinomiausių yra Jason Statham. Veiksmo filmų žvaigždė gimė nedideliame mieste Anglijoje, pardavėjo ir šokėjos šeimoje.

Nuo pat vaikystės Jason domėjosi kovos menais ir futbolu, tačiau labiausiai jį traukė plaukimas.

Reklama

Šioje sporto šakoje vyras pasiekė puikių rezultatų. Mažai aktoriaus gerbėjų žino, jog jaunystėje jis atstovavo savo šalį šuolių į vandenį rungtyse. Be sporto Jason Statham dirbo ir modeliu.

Aktoriaus karjerą Jason pradėjo 1998 metais. Tuo metu vyras nusifilmavo filme “Lok, stauk arba šauk“ ir susilaukė milžiniško populiarumo. Kiek vėliau Jason atliko vaidmenį filme “Vagišiai“, kuris buvo dar sėkmingesnis.

Reklama

Tik vienetiniai Holivudo aktoriai gali pasigirti tokia didele sėkme karjeros pradžioje. Po pirmųjų filmų režisieriai norėjo matyti Jason Statham ir savo filmuose.

Britų aktorius puikiai žinomas iš tokių filmų, kaip “Transporteris“, “Revolveris“, “Adrenalinas“, “Nuožmi mašina“ ir “Greiti ir įsiutę 7“.

Reklama

Jason Statham gali pasigirti puikia išvaizda, todėl visai nenuostabu, kad visą karjerą jį supo gražios merginos. Žinomas aktorius susitikinėjo su Sophie Monk ir Kelly Brook, tačiau nuo 2010-ųjų metų jo širdis priklauso tik vienai moteriai.

Aktoriaus išrinktoji yra britų supermodelis Rosie Huntington-Whiteley, o judviejų santykiams nesutrukdė ir 20-ies metų amžiaus skirtumas. Pasak žiniasklaidos, Rosie yra vienas geriausiai apmokamų modelių visame pasaulyje. Prieš susipažįstant su Jason, moteris puoselėjo romantiškus santykius su aktoriumi Olivier Martinez.

Reklama

Rosie Huntington-Whiteley turi ir savo internetinę parduotuvę, kuri prekiauja kosmetika. Moteris yra labai aktyvi socialiniuose tinkluose, o “Instagrame“ ją seka daugiau nei 14 milijonų žmonių.

Negalima teigti, jog Jason ir Rosie santykiai visą laiką buvo idealūs. Pora ne kartą skyrėsi, tačiau 2017 metais susilaukė pirmagimio sūnaus Jack.

Reklama

Žiniasklaidoje nuolat pasirodo informacija, jog pora planuoja sumainyti žiedus, tačiau nei Jason, nei Rosie šių gandų nekomentuoja.

Šiuo metu pora visą savo dėmesį skiria keturmečiui sūnui, o prieš kelis mėnesius Rosie pasidalino džiugia naujiena apie būsimą šeimos pagausėjimą.

Galima tik palinkėti šiai nuostabiai šeimai sėkmės ateityje!

Reklama