Skip to main content

Legendiniam Teksaso reindžeriui Chuck Norris jau 81-eri, o taip jis gyvena šiandien su 23-ejais metais jaunesne žmona

Legendinis kovos menų meistras ir aktorius Chuck Norris yra puikiai žinomas visiems kino mėgėjams. Dar 70-aisiais aktorius tapo žinomu visame pasaulyje, kai pradėjo vaidinti įvairiuose filmuose. 1972 metais Chuck suvaidino legendiniame filme “Drakono sugrįžimas“, kuriame jis filmavosi kartu su Bruce Lee. Būtent šis filmas tapo lemtingu lūžiu aktoriaus karjeroje.

Reklama

Vėliau Chuck Norris populiarumas pasiekė neregėtas aukštumas. Aktorius pradėjo vaidinti populiariuose serialuose ir filmuose, o visi pasaulio berniukai svajojo vieną dieną tapti tokiu, kaip Norris. Vyras taip pat atliko karinę tarnybą. Būtent kariuomenėje jis ir buvo pradėtas vadinti tiesiog Chuck (tikrasis vardas Carlos Ray).

Daugelis lietuvių aktorių žino iš serialo “Volkeris, Teksaso reindžeris“. Beje, šių metų pradžioje buvo pradėta rodyti atnaujinta serialo versija , tačiau pats Chuck dėl amžiaus jau negalėjo atlikti pagrindinio vaidmens. Jis atiteko aktoriui Jared Padalecki, kuris yra puikiai žinomas dėl vaidmens seriale “Išrinktieji“.

Reklama

Su pirmąja žmona Dianne Holechek aktorius susituokė 1958 metais. Sutuoktiniai susilaukė dviejų vaikų ir laimingai pragyveno 30 metų, tačiau tada jausmai atšalo. Po 30 metų trukusios santuokos Chuck ir Dianne suprato, kad nebėra prasmės viską tęsti.

Po skyrybų aktorius neatitolo nuo šeimos ir iki šiol palaiko šiltus santykius su buvusia žmona, bei vaikais.

Reklama

1989-1998 m. laikotarpiu Chuck buvo vienišas, tačiau tada vyras susipažino su Gena O’Kelley ir iš karto ją pamilo. Santykiai užsimezgė serialo “Volkeris, Teksaso reindžeris“ filmavimo aikštelėje, o porai netrukdė ir tai, kad Gena yra 23 metais jaunesnė už Chuck.

Kartu jie susilaukė dvynukų, kuriems šiuo metu 20 metų. Verta paminėti, kad Chuck Norris šiemet sukako 81-eri metai, todėl vaikų jis susilaukė būdamas net 61-erių. Iš viso žinomas aktorius turi penkis vaikus: po du iš pirmosios ir antrosios santuokų, bei vieną nesantuokinį.

Reklama

Didžiajame kine aktorius paskutinį kartą pasirodė 2012 metais, kai buvo išleistas filmas “Nesunaikinami 2“. Vėliau vyras atsisakė vaidmenų dėl sunkios žmonos ligos, kad visą laiką galėtų būti šalia.

Chuck ir toliau aktyviai sportuoja, rašo knygas, bei dalyvauja įvairiose labdaringose veiklose.

Koks nuostabus aktorius!

Reklama