Skip to main content

Moteris paliko savo vyrą ir ištekėjo už 23-ejais metais jaunesnio afrikiečio. Ji net didžiausiame košmare nesapnavo, kad taip susiklostys ateitis

Gyvename laikais, kai didelio amžiaus skirtumo poros nieko nebestebina. Kur kas jaunesnį vyrą susirado ir mūsų istorijos herojė Margaret Sarr, kuriai šiuo metu 73-eji metai.

2002-ais metais Margaret pirmą kartą su tuometiniu vyru nuvyko į Gambiją. Tačiau tada dar moteris nenutuokė, kad taip susiklostys jos gyvenimas…

Reklama

Kelionės metu moteris susipažino su 23-ejais metais jaunesniu vyru Samba. Nors Margaret buvo ištekėjusi, ji staiga pajuto stiprų potraukį jaunuoliui ir buvo pasiryžusi palikti savo ilgametį vyrą.

Margaret manė, kad tai jos svajonių vyras, su kuriuo jis praleis visą likusį gyvenimą. Dėl meilės moteris paaukojo visas savo gyvenimo santaupas, tačiau po kurio laiko sužinojo, kad tai tik buvo gudrus Sambos planas.

Jai nerūpėjo amžiaus, rasės ir kultūros skirtumai. Nuo pat pirmos akimirkos ji pajuto tokį stiprų ryšį, kad vėliau viena vykdavo į Afriką aplankyti savo naujosios gyvenimo meilės. Būtent tada Margaret vyras suprato, kad žmona jį išdavinėja su Samba ir nedvejodamas paprašė skyrybų.

Reklama

Nutraukusi santuoką Margaret išskubėjo į Gambiją ir susituokė su savo svajonių vyru.

Tuo metu Samba dirbo statybose, kur gaudavo labai mažą atlygį. Tačiau viskas pasikeitė, kai jis vedė Margaret. Moteris surengė prabangias vestuves ir viską apmokėjo. Kaip ir buvo galima tikėtis, nei vienas iš Margaret artimųjų vestuvėse nedalyvavo.

Gyvenimas su Samba reikalavo nuolatinių išlaidų. Visos Margaret santaupos buvo investuojamos į jį. Jai netgi teko padengti teismo išlaidas, kad mylimasis galėtų gyventi Jungtinėje Karalystėje.

Reklama

Po to, kai Samba įgijo pilietybę, pora apsigyveno Mačynleto mieste Velse.

Būtent tada ir pradėjo griūti poros santykiai.

Samba nebenorėjo būti matomas viešumoje su Margaret, nes vietiniai gyventojai nepripažino tokių santykių. Taip jie nusprendė persikelti gyventi į kitą miestą, kur moteris turėjo išsinuomoti butą.

Ji pradėjo sunkiai dirbti ligoninėje, kol tuo tarpu mylimasis visą dieną gulėdavo ant sofos. Be to, Margaret užrašė 90 tūkst. svarų vertės turtą Sambos vardu.

Tačiau tuo viskas nesibaigė… Po kiek laiko moteris sužinojo, kad mylimasis turi meilužę ir su ja susilaukė dviejų vaikų.

Reklama

Galiausiai Margaret atsitokėjo ir 2012 metais pateikė skyrybų prašymą. Tačiau iki to laiko Samba spėjo pasiekti viską, ko norėjo. O svarbiausia – gavo Didžiosios Britanijos pilietybę.

Margaret dalinasi savo istorija, kad kitos moterys nepakliūtų į panašias pinkles.

Meilė yra akla…

Reklama