Skip to main content

Apsukri moteris ištekėjo už 25 metais vyresnio vyro tik dėl pinigų, tačiau po jo mirties laukė labai netikėtas siurprizas

Didžiąją gyvenimo dalį Marcel Amphoux praleido kuklioje medinėje trobelėje Prancūzijos alpėse. Dėl savo neįprasto gyvenimo būdo 68-erių vyras susikrovė didelius turtus. Teigiama, kad Marceliui priklausė keli hektarai žemės Puy-Saint-Pierre kaimelyje.

Bėgant metams ši vietovė tapo itin mėgiamu slidinėjimo kurortu su prabangiais viešbučiais, o sklypų vertė stipriai išaugo. Visgi vienišas vyras neketino parduoti savo žemių.

Reklama

Marcel savo skype buvo pastatęs kelis namelius, kuriuose leido nemokamai gyventi artimiems draugams.

Vyras džiaugėsi ramiu ir paprastu gyvenimu, tačiau tada visas kortas sumaišė netikėtai pasirodžiusi moteris…

Į vienišio namus atvyko 25-eriais metais jaunesnė nekilnojamo turto agentė Sandrine Devillard. Moteris pasiūlė pagalvoti apie brangaus žemės sklypo pardavimą, tačiau Marcel atsisakė.

Sandrine neketino pasiduoti ir pasiūlė Marceliui pavakarieniauti, o jis šį pasiūlymą mielai priėmė.

Visiems kaimelio gyventojams buvo aišku, kad moterį domina tik vyro turtai. Tuo tarpu pats Marcel atrodė laimingas ir praėjus metams nuo pažinties dienos vedė Sandrine.

Reklama

Vestuvės įvyko mažame, vos 500 gyventojų turinčiame Puy-Saint-Pierre kaimelyje.  Ceremonijos metu nuotaka buvo pasipuošusi elegantiška suknele, kai tuo tarpu jaunikis vilkėjo pasiskolintą kostiumą.

Kaimelio gyventojai nepritarė šiai santuokai ir savo nepasitenkinimą išreiškė švilpimu.

“Žmonės švilpė ir visaip bandė nutraukti ceremoniją. Kaimelio gyventojai puikiai pažinojo Marcelį, todėl visiems buvo gaila, kad jis veda moterį, kuriai reikalingi tik jo pinigai“ – pasakoja vietinis gyventojas Jacques.

Reklama

Sandrine Devillard negalėjo suprasti, kodėl visi kaimelio gyventojai yra nusistatę prieš ją. Moterį skaudino žmonių kalbos, tačiau po vestuvių visų abejonės dar labiau išaugo.

Keistai atrodė ir tai, kad Marcel liko savo trobelėje Alpėse, o naujoji žmona ir toliau gyveno Paryžiuje.

“Marcel yra senų pažiūrų žmogus“ – situaciją aiškino Sandrine. “O aš esu tikra paryžietė ir toliau gyvenu mieste. Myliu savo vyrą ir lankau jį pakankamai dažnai“.

Praėjus metams po vestuvių kaimelio gyventojų įtarimai pasitvirtino.

Marcel Amphoux žuvo automobilio avarijoje. Vairuotojas ir kitas keleivis buvo Sandrine draugai. Sklandė gandai, kad moteris suorganizavo nelaimingą atsitikimą, tačiau tyrėjams pritrūko įrodymų.

Laidotuvių metu Sandrine ištisai verkė, tačiau nesulaukė jokios paguodos iš aplinkinių.

Reklama

Pagal Prancūzijos įstatymus, visus Marcel turtus turėjo paveldėti gedinti našlė. Dar prieš dulkėms nusistovint ant vyro kapo, moteris nuomininkams pranešė, kad visi turės atlaisvinti trobeles. Gyventojams atrodė, kad Sandrine pavyko pasiekti savo tikslą…

Tačiau tada viskas pasisuko labai netikėta linkme!

Paaiškėjo, kad prieš pat mirtį Marcel parašė testamentą. Visus savo pinigus vyras paliko pusseserei, o nuomotas trobeles padovanojo gyventojams.

Reklama

Alpių atsiskyrėlis nebuvo toks naivus, kokiu jį laikė aplinkiniai gyventojai.

Sandrine dar bandė užginčyti testamentą teisme, teigdama, kad jis yra suklastotas. Visgi 2016 m. teismas priėmė sprendimą, jog dokumentas buvo parašytas Marcel ranka.

Ir taip moteris liko prie suskilusios geldos…

Reklama