Skip to main content

Legendininiam filmui “Sunkus vaikas“ jau 32 metai, o pagrindinį aktorių šiandien sunku atpažinti

Aktorius Michael Oliver nuo pat vaikystės buvo žinomas. Jis dirbo modeliu ir reklamavo vienos parduotuvės katalogą. Vėliau jis buvo pastebėtas režisierių ir pakviestas vaidinti filme “Sunkus vaikas“.

Reklama

Filmas “Sunkus vaikas“ buvo išleistas 1990-ais metais ir Michael Oliver iš karto tapo žvaigžde. Galbūt ne tokia didele, kaip Macaulay Culkin, bet netoli to. Berniukas vaidino keliuose serialuose ir vėliau sutiko filmuotis antroje “Sunkaus vaiko“ dalyje. Sužinojusi, kad John Ritter, vaidinantis berniuko tėvą ekrane, gavo 1 mln. dolerių honorarą, berniuko mama pareikalavo sūnui mokėti 500 tūkstančių dolerių.

“Universal Pictures“ investavo milijonus į antrąją filmo dalį, o Michael mama pagrasino pasiimti berniuką iš filmavimo aikštelės, todėl kūrėjai sutiko pakelti berniuko honorarą nuo 80 iki 250 tūkst. JAV dolerių. Antroji filmo dalis netapo populiari, todėl kūrėjai kreipėsi į teismą su prašymu pripažinti naują sutartį negaliojančia, nes ji buvo pasirašyta priverstinai. Teismas sutiko su prašymu ir Michael mamai liepė sumokėti 170 tūkst. dolerių “Universal Pictures“. Šeimai teko išleisti visas santaupas. Vėliau Michael su mama prarado namus ir buvo priversti kelis metus gyventi pas šeimos draugus.

Reklama

“Mūsų šeima sulaukė rimto finansinio smūgio. Porą metų buvome visiškai sugniuždyti. Tuomet nusprendėme nutraukti visus santykius su kino industrija. Tada ir supratau, kad noriu gyventi normalų gyvenimą ir dirbti nuo 8 iki 17 val.“ – sako aktorius. Po skandalo su “Sunkus vaikas 2“ kūrėjais, Michael vaidino tik viename filme.

Reklama

Šlovė ilgą laiką slėgė Michael, todėl jis stengėsi kuo labiau pakeisti savo išvaizdą, kad žmonės rečiau jį atpažintų. Jaunuolis užsiaugino ilgus plaukus ir barzdą. Šio amžiaus pradžioje vyras dirbo su viena roko grupe ir atrado tikrą meilę kardams.

Prieš šešis metus vyras suprato, kad užtenka važinėti po visas Jungtines Amerikos Valstijas su roko grupe ir reikia susistovėti. Vyras pasipiršo savo ilgametei draugei Magnolijai ir 2016 metais pora susituokė.

Reklama

Šiuo metu vyras dirba inžinieriumi vienoje Kalifornijos kompanijoje ir yra atsikratęs savo ilgų plaukų. Jis tikina, kad yra patenkintas savo ramiu gyvenimu.

Belieka tik palinkėti sėkmės ateityje!

Reklama