Skip to main content

Narkomanas pasiekė visišką dugną, kai iš jo buvo atimtas sūnus. Tačiau sunku patikėti, kaip vyras atrodo šiandien

Pirmoji Jasono Wickline pažintis su narkotikais buvo dar paauglystėje. Sulaukęs vos septyniolikos jis jau buvo priklausomas nuo sunkių kvaišalų. Patirta stuburo trauma situaciją tik dar labiau pablogino, nes išrašyti stiprūs vaistai nuo skausmo tik dar labiau traukė jauną vyrą į bedugnę.

Reklama

Blogiausia buvo tai, kad sūnaus gimimas neprivertė vyro keisti savo gyvenimo įpročių. Situacija pasiekė žemiausią tašką kai Jason buvo pagautas gaminantis narkotikus namie.

Vyrui buvo pareikšti kaltinimai dėl vaiko nepriežiūros ir nusikalstamos veikos gaminant narkotikus. Kai Jason sūnų vaikų teisių pareigūnai vedėsi iš jo namų, tėvas išgirdo tai, kas sudaužė jo širdį.

“Tėti, aš tave myliu ir niekada nepamiršiu” – tokiais žodžiais atsisveikino Jason sūnus Krystian.

Reklama

Tuo metu keturmetis manė, kad daugiau niekada nepamatys savo tėčio. Jasonui teko stoti prieš teismą, tačiau jau tada vyras žinojo, kad jis pabudo iš košmariško savo gyvenimo sapno ir kelio atgal nebėra. Vyrui grėsė laisvės atėmimas nuo 6 iki 30 metų, tačiau jis sulaukė teisėjo malonės.

Reklama

Jasonui buvo pasiūlyta intensyvi reabilitacija, kurią jis be dvejonių pasirinko kaip antrą šansą gyvenime. Po 13 mėnesių reabilitacijos klinikoje jis vėl stojo prieš teismą. Teisėjas dar kartą pagailėjo jauno vyro ir skyrė lygtinė laisvės atėmimo bausmę.

Dramatiški buvusio narkomano pokyčiai lėmė sėkmingą Krystian globos atgavimą. Jason pasidalino savo pokyčių nuotraukomis Facebook socialiniame tinkle, norėdamas įkvėpti kitus.

Reklama

“Mes galime pagyti. Gyvenimas be narkotikų egzistuoja” – taip savo nuotraukas apibendrino vyras. Prieš suėmimą vyras svėrė vos 54 kilogramus, nes narkotikai jam buvo viskas.

Dabar jis reguliariai sportuoja, bei padeda kitiems priklausomybėje užstrigusiems žmonėms.

Tuo tarpu santykiai su sūnumi yra kaip niekad geri. 

Galima tik pasidžiaugti dėl šio vyro ir palinkėti sėkmės ateityje…

Reklama