Skip to main content

Primadonai Alai Pugačiovai jau 72-eji metai, tačiau kartu su jaunu vyru ir dviem mažais vaikais dainininkė šiandien atrodo kur kas atjaunėjusi ir švytinti vidum bei išore

Tikriausiai nerastume žmonių, kurie nežinotų kas yra scenos grandė, estrados primadona, beveik 5 dešimtmečius dainomis daugybę savo gerbėjų džiuginanti Ala Pugačiova. Šią moterį ištisus dešimtmečius stebi milijonai žmonių, kurie jos dainų klausėsi tiek Tarybų sąjungos laikais, tiek dabar.

Reklama

Be jos akivaizdaus talento muzikai ir kūrybai, daugybė gerbėjų su dideliu susidomėjimu taip pat stebėjo jos audringą gyvenimą, kuris visada buvo pakankamai atviras. Garsi moteris santuokos rūmų duris peržengė net 5 kartus. Nors negalima teigti, kad Ala buvo nelaiminga savo santuokose, visą gyvenimą ji ieškojo savo tikrojo sielos draugo.

Su pirmu vyru Ala susilaukė dukros Kristinos (Kristina Orbakaitė), kuri vėliau taip pat tapo sėkminga dainininke. Tačiau vėlesnių santuokų metu, kurių viena garsesnių buvo su scenos grandu Filipu Kirkorovu, moteris daugiau nesusilaukė vaikų.

Reklama

Galiausiai pasaulį 2011-aisiais nustebino Alos romanas su už ją 27 metais jaunesniu Maksimu Galkinu. Buvo daug kalbų dėl šių santykių, kuriuos labiausiai apibrėžė didelis amžiaus skirtumas. Tačiau dviejų didžiausių Rusijos garsenybių pora greitai įrodė visiems, kad jų meilė tikra ir tvirta. Jie abu pagaliau rado savo sielos antrąją pusę vienas kitame.

Reklama

Šiandien Ala ir Maksimas yra sukūrę kaip niekad tvirtą šeimą, kurią 2013-aisias metais papildė dvyniai Elizaveta ir Garris, kurie gimė surogatinės motinystės pagalba. Dvyniai simboliškai tapo labai stipriais klijais poros santykiuose, kurie po šeimos pagausėjimo tapo tik geresni.

Ala Pugačiova visada buvo dėmesio centre, o jos gyvenimą bei išvaizdą milijonai žmonių pastoviai narpliojo po kiekvieną kaulelį. Ne vieną kartą Ala buvo kritikuojama dėl išvaizdos, kuri keisdavosi dėl priaugto svorio. Iš tiesų, prieš 10 ar 20 metų Ala atrodė kur kas vyresnė, nei ji atrodo dabar.

Reklama

Sulaukusi 72-iejų dainininkė šiandien švyti, atrodo jaunatviškai ir energingai. Be abejonės, maži vaikai ir jaunas vyras tikrai prideda jai motyvacijos atrodyti ir jaustis jauniau, nei savo amžiuje. Tačiau negalima paneigti ir to fakto, kad milžiniški turtai taip pat yra idealus įrankis puoselėti grožį ir sveikatą plastinių operacijų būdu.

Reklama

Pažvelgus šiandien į Alos keliamas nuotraukas jos socialiniuose tinkluose, galima pastebėti, kad brandžios moters išvaizda tikrai neprimena 70-metės močiutės. Neseniai švęstame Maksimo gimtadienyje Ala drąsiai demonstravo savo lieknas kojas ir puikius šokių judesius.

Nors daugelis pasakytų, kad bepigu taip atrodyti, kai tavo sąskaitoje milijonai, tačiau negalima paneigti fakto, kad ši moteris jaunėja ir didelės meilės dėka. Nesvarbu, koks yra tikrasis Alos „jaunystės eliksyras”. Aišku viena – ši laiminga, mylinti ir mylima moteris yra puikus pavyzdys, kokia elegantiška ir graži gali būti moteris, sulaukusi auksinės brandos.

Reklama