Skip to main content

Daugelis galvojo apie liūdną broliukų ateitį, kurie buvo numesti šalia šiukšlių krūvos gatvėje. Tačiau tada berniukų gyvenime įvyko tikras stebuklas

Vienam berniukui buvo dveji metai, o kitam vos septyni mėnesiai, kai jie buvo pastebėti sėdintys šalia šiukšlių krūvos gatvėje. Broliukai dėvėjo tik sauskelnes.

Bet jie ten nebuvo visiškai palikti. Berniukai gyveno palapinėje netoli esančiame miške su savo tėvais, kurie reguliariai pasirodydavo bažnyčioje, norėdami gauti karšto maisto, drabužių ar kitų daiktų.

Vieną dieną nakvynės namų įkūrėjai Ronnie ir Krystal Stewart pastebėjo, kad berniukai ir jų tėvai net 10 valandų prasėdėjo gatvėje netoli bažnyčios. Po kiek laiko pradėjo kauptis audros debesys.

Reklama

“Jaunesnis broliukas sėdėjo automobilio kėdutėje ant šiukšlių krūvos, o vyresnėlis buvo šalia jo kojų. Jie buvo be jokių drabužių. Tik su sauskelnėmis“ – prisimena Krystal.

“Aš paklausiau savo vyro: kadangi tėvai yra apsinešę ir atsisako eiti į nakvynės namus, galbūt reikėtų paklausti, ar jie nenorėtų, kad mes paimtume berniukus nakčiai ir pasirūpintume jais?

Reklama

Berniukų tėvai sutiko su mūsų pasiūlymu. Dar prieš tai mažyliui uždėjo senus marškinėlius, kuriuos buvo gavę iš bažnyčios. Jaunėlį padavė kartu su visa automobilio kėdute“ – prisimena Krystal.

Tą vakarą broliams buvo suteikta šilta vonia ir minkšta lova. Jie išmiegojo net 10 valandų.

“Nemanau, kad jie kada nors anksčiau yra miegoję lovoje“ – pasakoja moteris.

Reklama

Pora padarė viską, kad broliukai pasijaustų mylimi per šį trumpą laiką. Kitą dieną jiems reikėjo grąžinti berniukus tėvams. Tačiau tai buvo tik šios istorijos pradžia…

Netrukus su tėvais susitiko socialiniai darbuotojai. Berniukai buvo paimti iš tėvų, kol jie nesusitvarkys savo gyvenimo.

Krystal ir Ronnie jau augino tris savo vaikus, tačiau jų buvo paklausta, ar negalėtų priimti broliukų į savo šeimą, kol biologiniai tėvai atsistos ant kojų.

Berniukai naujoje šeimoje pragyveno penkis mėnesius, kai biologiniai tėvai nusprendė jų visiškai atsisakyti.

Per šį laiką Krystal ir Ronnie pamilo berniukus, todėl net nedvejodami sutiko juos įsivaikinti.

Reklama

“Galiu pasakyti tik tiek, kad Dievas mėgsta pokštus. Mano vyras juokiasi prisimindamas pokalbį, kurį turėjome dar prieš sutinkant berniukus. Dėl ligos teko pašalinti mano gimdą, o tada vyrui pasakiau: panašu, kad daugiau vaikų neturėsime!“ – juokiasi Krystal.

Galima tik pasidžiaugti, kad berniukai rado mylinčią šeimą!

Reklama