Skip to main content

Senukas netyčia prisidirbo į kelnes ir apie tai pasakė šalia stovėjusiai moteriai. Jos reakcija labai visus nustebino

Visiškai įprastą dieną amerikietė Lisa Lemming Jackson apsipirkinėjo prekybos centre, kai pastebėjo pagyvenusį vyrą. Moteriai iš karto pasirodė, kad jam reikia pagalbos.

Liza nusprendė prieiti prie senuko ir pasiteirauti, ar jam viskas gerai. Vėliau sekę moters veiksmai tik dar kartą įrodo, kad pasaulyje yra pilna gerų žmonių, kurie linkę padėti kitiems.

Reklama

Liza rinkosi įprastus maisto produktus, kai jos akys susidūrė su šalia stovinčiu senuku. Moteriai iš karto pasirodė, kad garbaus amžiaus vyriškiui reikalinga pagalba.

Ir jos nuojauta buvo teisinga… Siūlome paskaityti visą moters istoriją, kuria ji pasidalino savo Facebook paskyroje.

“Ką tik praleidau dvi valandas su pagyvenusiu vyru “Kroger“ prekybos centre. Viskas prasidėjo nuo to, kad aš nusišypsojau ir užmezgiau akių kontaktą…

Praeinant pro vyrą pasirodė, kad jam kažko reikia. Grįžau ir paklausiau, ar galėčiau kažkuo padėti. Vyras susigraudino ir tarė:

Aš sergu storosios žarnos vėžiu, o dabar pridariau į kelnes. Jei pakilsiu nuo šio vežimėlio, visi sužinos… Ką turėčiau daryti? (red. p. JAV parduotuvėse galima rasti elektrinius prekių vežimėlius su sėdima vieta)

Reklama

Šis pagyvenęs vyras buvo visiškai sugniuždytas.

Parduotuvės darbuotojai mums atnešė servetėlių, apatinių drabužių ir tyliai palydėjo senuką į darbuotojų tualetą. Ten jam buvo duoti pakaitiniai drabužiai.

Vyriškis verkė ir atsiprašinėjo…

Reklama

Jis sakė, kad turi paskubėti, nes namuose liko viena žmona. Galiausiai nuėjome prie kasos, kur radome jau sukrautas prekes į maišus, už kurias kažkas apmokėjo.

Jis pradėjo verkti dar stipriau…

Vyras papasakojo, kaip kariavo Vietnamo ir Korėjos kare. Kaip mylėjo savo šalį, tačiau dabar ta pati šalis jį pamiršo…

Tada susigraudinau ir aš… Jis davė man išminties žodžių ir pasakė, kad nepaisant visko, žmonės vis dar rūpinasi vienas kitu“ – rašė Liza.

Ši moteris yra nuostabi!

Reklama