Skip to main content

Žmona vyrui pasakė, kad buvo jam neištikima. Tačiau vėliau atskleidusi aplinkybes ji privertė vyrą apalpti

Sutuoktiniai namuose šventė 30-ąsias savo vestuvių metines, kai vyras nusprendė pasikalbėti su mylimaja atvirai. Jam buvo labai smalsu sužinoti, ar per ilgus metus žmona buvo bent kartą jam neištikima.

Reklama

– Atsakyk man nuoširdžiai. Ar per visus šiuos metus buvai bent kartą man neištikima? – ramiu balsu paklausė sutuoktinis.

– Na, kadangi jau paklausei… Būsiu atvira. Aš tris kartus buvau tau neištikima – nedrąsiai atsakė žmona.

– Ką? Kaip tu galėjai?

– Leisk man viską papasakoti… – pasakė ji. – Pirmas kartas buvo tada, kai mes tik susituokėme. Tau buvo reikalinga skubi operacija, o mes visiškai neturėjome pinigų. Teko permiegoti su chirurgu ir jis atliko operaciją visiškai nemokamai.

Reklama

– Na, tai labai kilnus poelgis iš tavo pusės. Greičiausiai turėčiau būti dėkingas tau, kad šiandien esu gyvas. Tačiau kaip viskas buvo antrą kartą? – paklausė vyras.

– Ar pameni, kaip darbe svajojai apie aukštas pareigas, tačiau jas planavo atiduoti kitam žmogui? Na, man teko permiegoti su direktoriumi ir direktoriaus pavaduotoju. Tada jie ir paskyrė tave į šią darbo vietą…

Reklama

– O Dieve… Manau, kad viską būčiau pasiekęs ir pats. Bet vėlgi, greičiausiai turėčiau būti tau dėkingas. O koks gi buvo tas trečias kartas?

– Ar pameni, kaip prieš 10 metų labai norėjai tapti mūsų miestelio krepšinio komandos prezidentu ir tau trūko 53 balsų?

Išgirdęs tai vyras neteko sąmonės…

Reklama