Skip to main content

Vyrui teko palaidoti žmoną, kuri žuvo tragiškoje avarijoje. Po daugybės metų jis neteko žado sužinojęs, ką žmona buvo paslėpusi šeimos namų sienoje

2014 m. rangovas John Murray ir jo statybininkų komanda renovavo seną namą, kuris anksčiau priklausė Bruce Klug ir jo šeimai. Tačiau statybininkai visiškai atsitiktinai vienoje sienoje rado šeimos nuotrauką ir ranka rašytą laišką.

Reklama

“Aš ir mano komanda esame renovavę šimtus įvairiausių namų, tačiau nieko panašaus niekada nebuvome radę…“ – vėliau televizijai pasakojo John Murray.

Paaiškėjo, kad šį laišką parašė tuo metu 33-ejų metų Betty Klug, tačiau nieko apie tai neužsiminė savo vyrui Bruce.

“Ši laiko kapsulė yra paslėpta 1966 m. rugsėjo 27 d.“ – ant laiško užrašė moteris.

Laiške Betty rašė apie pop kultūrą ir tuometinę politinę situaciją.

“Vietnamo karas vis dar tęsiasi. Rasinė padėtis yra labai įtempta. Visi berniukai nešioja ilgus plaukus, dėl atsiradusios “Bitlų“ manijos“ – rašė Betty.

Reklama

Kitoje pastraipoje buvo rašoma: “Šiuo metu mūsų prezidentas yra Lyndon Johnson. Tikiuosi, kad Respublikonai valdys šalį, kai bus rasta ši laiko kapsulė“.

Laiko kapsulė padarė didelį įspūdį John, todėl jis nusprendė surasti bent vieną šios šeimos narį.

Reklama

Bruce labai nustebo, kai su juo susisiekė John ir pasakė, kad turi jam ypatingą dovaną. Įdomu tai, kad laiškas buvo parašytas tą dieną, kai Bruce šventė savo 31-ąjį gimtadienį.

Laiškas leido vyrui prisiminti gražias akimirkas, kurias jis turėjo su savo velione žmona. Bruce netgi nusijuokė iš kai kurių mylimosios minčių.

“Mes turėjome idealią santuoką. Niekada dėl nieko nesiginčijome“ – sako Bruce.

Betty žuvo per tragišką autoįvykį, praėjus 10 metų po to, kai buvo paslėpta laiko kapsulė. Ši skaudi nelaimė labai sukrėtė Bruce, tačiau jis iš paskutiniųjų stengėsi grįžti į normalų gyvenimą.

Reklama

“Esu be galo dėkingas John, kad jis susirado mane ir įteikė šią nuostabią dovaną. Man tai labai svarbu“ – sako vyras.

Galima tik pasidžiaugti, kad Bruce pamatė žmonos paslėptą laiko kapsulę, kol dar nebuvo per vėlu. Gyvenimas yra nenuspėjamas, todėl labai svarbu mėgautis kiekviena akimirka su savo artimaisiais ir leisti jiems suprasti, kaip juos mylime ir vertiname…

Reklama