Skip to main content

Mamai teko palaidoti dukrą, kuri pralaimėjo kovą su vėžiu. Tačiau po kurio laiko moteris negalėjo sulaikyti ašarų sužinojusi, kam ryžosi dukros draugės

Catherine Malestai buvo vos šešiolika metų, kai gydytojai pranešė jai siaubingą žinią. Merginai buvo nustatytas ketvirtos stadijos vėžys, tačiau ji niekada neprarado vilties, jog vieną dieną pavyks pasveikti.

Deja… Jaunai merginai nepavyko įveikti sunkios ligos, tačiau jos istorija įkvėpė milijonus žmonių visame pasaulyje…

Reklama

Catherine buvo neįtikėtinai drąsi mergina, tačiau ji nežinojo, ar dar spės sudalyvauti mokyklos išleistuvėse. Kaip ir bet kuri mergina, ji norėjo pasimėgauti šia gražia akimirka.

Nepaisant sunkios ligos, Catherine buvo išleista iš ligoninės vienai dienai ir sudalyvavo mokyklos išleistuvėse.

“Dukra pažiūrėjo į mane ir pasakė: mama, pagaliau aš ir vėl jaučiuosi graži“ – šiuos žodžius prieš išleistuves savo mamai Jennifer ištarė Catherine.

“Labai džiaugiuosi, kad dukra sudalyvavo išleistuvėse. Tai buvo ypatingas vakaras“ – priduria mama.

Reklama

Catherine tą vakarą atrodė tiesiog nuostabiai!

Mergina vilkėjo prašmatnią mėlyną suknelę, o šventėje dalyvavo kartu su savo vaikinu. Jaunuoliai džiaugėsi kiekviena gyvenimo akimirka…

Catherine buvo pavyzdinga moksleivė, kuri niekada neatsisakydavo padėti kitiems. Jai labai patiko jodinėjimas žirgais ir žolės riedulys.

Reklama

Mergina svajojo apie gražią ateitį, tačiau viskas sugriuvo 2014-ųjų rudenį. Catherine pajuto skausmą petyje, tačiau pamanė, kad tai tik paprasta sportinė trauma.

Tų pačių metų gruodį gydytojai paauglės pažastyje aptiko naviką. Baisiausia buvo tai, kad vėžys jau buvo spėjęs išplisti į plaučius ir stuburą…

Catherine neprarado motyvacijos ir pradėjo gydymo kursą. Ji ir toliau lankė mokyklą, bei dalyvavo visuose renginiuose.

Praėjus kelioms dienoms po išleistuvių, kurios įvyko 2015 m. gegužės 28 dieną, mergina buvo perkeltą į vaikų ligoninę Bostone.

Rugpjūčio 2 d. jos gyvybė užgeso…

Reklama

Po kurio laiko keturios geriausios Catherine draugės kreipėsi į jos mamą su neeiliniu prašymu. Merginos savo išleistuvėms norėjo pasipuošti ta pačia mėlyna suknele ir taip pagerbti savo mylimą draugę.

Žemiau esančioje nuotraukoje pozuoja metais už Catherine jaunesnė Jillian, kuri apsivilko tą pačią mėlyną suknelę mokyklos baigimo proga.

Jillian ir Catherine kartu lankė žolės riedulio treniruotes.

“Jaučiau, kad ji buvo kartu su manimi. Tai buvo jausmas, kurio nekeisčiau į nieką pasaulyje. Myliu tave, Catherine“ – po išleistuvių sakė Jillian.

Reklama

Kitos trys draugės taip pat apsirengė tą pačią suknelę per savo išleistuves.

Catherine šeima be galo džiaugėsi tokiu gražiu draugių poelgiu.

“Tik dar kartą įsitikinau, kad Catherine turėjo nuostabias drauges. Kiekvieną kartą pamačiusi jų nuotraukas, aš susigraudinu. Jos labai primena mano dukrą“ – sako Jennifer.

Labai gaila, kad Catherine šį pasaulį paliko taip anksti… Tačiau ji buvo nuostabi mergina…

Reklama