Skip to main content

Moteris pastebėjo, kad 80-metis senukas kiekvieną dieną stovi prie tos pačios sankryžos. Sužinojusi to priežastį, ji negalėjo sulaikyti ašarų

Prieš kelis metus Jessica Pittman važiavo savo gimtojo Gulfporto miesto gatvėmis, kai pastebėjo šalikelėje stovintį pagyvenusį vyrą šalia savo automobilio.

Smalsumo sužadinta Jessica sustojo šalia vyriškio, kuris kažką pardavinėjo. 80-metis vyras prisistatė Kenneth Smith vardu, o kartu su juo buvo ir žmona Helen.

Reklama

Pagyvenusi pora pardavinėjo smulkintą medieną laužui įkurti, o už surinktus pinigus norėjo apmokėti Helen gydymo sąskaitas.

Prieš kelis metus moteriai buvo diagnozuotas plaučių vėžys. Sutuoktiniai neturėjo pakankamai santaupų, kad apmokėtų už visus brangius vaistus ir vizitus pas gydytojus, todėl Kenneth kilo idėja pardavinėti smulkintą medieną. Vyras prašė 5 dolerių už maišą.

Praėjus metams Jessica ir vėl sutiko Kennethą stovintį toje pačioje vietoje. Tačiau šį kartą jis buvo vienas. Jo mylimoji Helen mirė…

Gedintis vyras ir toliau pardavinėjo medieną, nes reikėjo apmokėti likusias sąskaitas už žmonos gydymą.

Kenneth neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik stovėti šalikelėje ir tikėtis, kad kažkas iš jo nupirks maišelį malkų.

Jessica liko be galo sujaudinta tokio vyro atsidavimo, todėl kreipėsi į savo draugus “Facebook“ socialiniame tinkle.

Tačiau nei Kenneth, nei Jessica nesitikėjo to, kas nutiko per kelias ateinančias dienas…

Reklama

Moters žinutė Facebooke:

“Jeigu Jums reikia malkų laužui įkurti, tai nusipirkite jų iš šio nuostabaus pagyvenusio vyro. Jo vardas Kenneth. Jis kiekvieną dieną stovi ant to pačio kampo ir parduoda vieną maišelį už 5 dolerius.

Praėjusiais metais jis taip pat prekiavo malkomis, tačiau kartu su juo buvo ir mylima žmona Helen. Kenneth rinko pinigus, kad galėtų apmokėti sąskaitas už brangų mylimosios gydymą.

Reklama

Šiais metais jis vienas.

Kenneth papasakojo, kad prieš kelias savaites Helen pralaimėjo kovą su vėžiu, tačiau didelės gydymo sąskaitos liko neapmokėtos.

Mano širdis kiekvieną kartą plyšta, kai pravažiuoju pro šį vyrą. Jis desperatiškai mojuoja kiekvienam automobiliui.

Aš negaliu nupirkti visų malkų. Tačiau manau, kad kiekvienas galime skirti po 5$ šiam mielam seneliui.

Taip pat galima paaukoti Kennethui ir internetu.

Nežinau, kokio dydžio sąskaitos yra, tačiau Kenneth ir Helen išleido visas savo gyvenimo santaupas. Šiuo metu jo finansinė padėtis yra labai sunki“ – rašė Jessica.

Reklama

Vos per kelias dienas moters žinutė išplito visoje šalyje. Nepažįstami žmonės vyko į Gulfporto miestą, norėdami nusipirkti malkų iš Kennetho.

Negana to, internetu buvo suaukota daugiau nei 130 000$! Argi nenuostabu, ką gali padaryti susivieniję žmonės?

Reklama