Skip to main content

Jauna mergina atsisakė gydytis nuo vėžio. Visi negalėjo sulaikyti ašarų, kai sužinojo to priežastį

Nors gyvenimas gali būti įkvepiančiai gražus, tuo pačiu jis gali būti ir neįtikėtinai žiaurus. Tokia jau yra mūsų gyvenimo kelionė.

Aštuoniolikmetė Brianna Rawlings buvo 17-tą savaitę nėščia, kai jai buvo suduotas siaubingas likimo smūgis.

Reklama

Gydytojai jaunai merginai diagnozavo retą ir agresyvią kraujo vėžio rūšį. Prieš tai gydytojai visus leukemijos požymius tiesiog nurašė nėštumo simptomams.

Beveik įpusėjus nėštumui Brianna turėjo priimti sunkiausią gyvenimo sprendimą: nutraukti nėštumą ir pradėti gydymą arba toliau nešioti kūdikį, tikintis, jog viskas bus gerai…

Jauna mergina nusprendė nepradėti gydymo ir leisti sūnui išvysti šį pasaulį. Deja, bet tai nebuvo gražios istorijos pradžia…

Briannos kūne pasireiškė infekcija, o gydytojai nerimavo, kad ji gali būti perduota ir kūdikiui. Vienintelė išeitis buvo atlikti Cezario pjūvio operaciją.

Reklama

Mažasis Kyden šį pasaulį išvydo trimis mėnesiais anksčiau ir susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis. Deja, bet visos gydytojų pastangos buvo bevaisės ir berniukas po 12 dienų mirė. Per šį trumpą laiką jis buvo apipintas begaline mamos meile…

Reklama

“Tos 12 dienų su sūnumi buvo pačios geriausios per visą mano gyvenimą. Pagaliau galėjau jį palaikyti ant rankų, pasikalbėti, suskaičiuoti jo kojų pirščiukus…“ – pasakojo Brianna.

“Tai buvo labai sunkus, varginantis ir skausmingas gyvenimo etapas. Nors Kydeno nebėra su mumis, jis suteikė jėgų viską tęsti ir įveikti ligą. Noriu įveikti šią siaubingą ligą. Tikiu, kad galiu tą padaryti“ – toliau pasakojo jauna mergina.

Iš pradžių atrodė, kad Briannos sveikata gerėja, bet tai netruko ilgai…

Jos būklė netikėtai pradėjo blogėti, o gydytojams teko atšaukti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri turėjo būti atlikta netrukus.

Vietoj to, Briannai buvo pasiūlyta išbandyti eksperimentinį vaistą, kuris turėjo suteikti daugiau šansų išgyventi.

Reklama

Brangus gydymas kainavo net 1000$ per savaitę, tačiau mergina spėjo gauti vos dvi šio vaisto dozes…

2018 m. gruodžio 29 d. Brianna Rawlings pralaimėjo savo kovą su vėžiu.

Ir nors jos gyvenimas baigėsi tragiškai, mergina iki paskutinės akimirkos tvirtino, kad nesigaili nei dėl vieno savo sprendimo.

Tegul ilsisi ramybėje ši nuostabi mama ir jos mažylis…

Reklama