Skip to main content

Niekas nesuprato, kodėl jauna vairuotoja tyčia sukėlė avariją. Tačiau po kurio laiko sužinojo to priežastį ir negalėjo patikėti merginos drąsa

Daugeliui žmonių atrodo, kad patys pavojingiausi kelyje yra jauni vairuotojai. Stereotipiškai mąstant, jaunimas yra nutrūktgalviškas, kartais negalvojantis apie pasekmes. Štai JAV jaunimas gali pradėti vairuoti nuo 16-os, o šia galimybe turėti šiokią tokią laisvę pasinaudoja didžioji dauguma paauglių.

Reklama

Olivia Jones taip pat labai džiaugėsi išsilaikiusi teises per savo 16-ą gimtadienį. Tėvai jai nupirko naudotą automobilį, tačiau mergina džiaugėsi bet kokia transporto priemone, kuri važiuotų. Kad ir kaip vairuotojai norėtų, kad keliuose būtų kuo mažiau paauglių, kartais jie būna būtent tie žmonės, kurie vieninteliai tinkamai sureaguoja į neeilines situacijas.

Olivia vairavo jau kurį laiką, tačiau net ir patyrę vyresnio vairuotojai nežinia kaip būtų pasielgę situacijoje, kurioje atsidūrė ji. Mergina sustojo prie sankryžos, nes degė raudonas šviesoforo signalas. Ji buvo pirmoji eilėje, o šalia jos kitoje juostoje taip pat sustojo automobilis.

Reklama

Kai Olivia pažvelgė į šalia buvusio automobilio vairuotoją, ji pamanė, kad ši naudojasi telefonu, todėl sėdi nulenkta galva. Tačiau netrukus vairuotojai prasidėję traukuliai atskleidė, kad situacija kur kas rimtesnė. Olivia greitai iššoko iš savo automobilio ir pradėjo šaukti kitiems vairuotojams, kad šiai moteriai įvyko priepuolis, tačiau nei vienas žmogus nesureagavo arba nesuprato, kas vyksta.

Reklama

Paauglė pastebėjo, kad vairuotoja dėl priepuolio nustojo valdyt savo automobilį, kuris pradėjo riedėti į judrią sankryžą, pro kurią važiavo dešimtys automobilių. Ji žinojo, kad nesustabdžius laiku automobilio, priešinga eismo juosta važiuojančios transporto priemonės tiesiog įsirėž kaktomuša į ją ir viskas pasibaigs labai liūdnai.

Nieko nelaukusi Olivia sėdo už savo automobilio vairo ir greitai nuvažiavo priešais priepuolį patyrusios moters automobilį. Riedantis automobilis atsitrenkė į Olivios automobilį, tačiau smūgis buvo minimalus. Svarbiausia buvo tai, kad Olivia sustabdė greitai tragišką galėjusią pasibaigti situaciją.

Reklama

Netrukus aplink Olivia susibūrė smalsuolių, kurie bandė suprasti, kodėl ji akivaizdžiai tyčia sukėlė avariją. Drąsi mergina išlipusi iš automobilio surinko greitosios pagalbos numerį ir medikai į įvykio vietą atvyko vos po kelių minučių. Paramedikai įvertino, kad vairuotojos būklė buvo labai rimta ir tik Olivios greita reakcija išgelbėjo jai gyvybę.

Reklama

Daugybė žmonių gyrė merginą, kuri nepagailėjo savo asmeninio turto tam, kad visiškai nepažįstama moteris būtų saugi. Mažai kas iš įvykio liudininkų galėjo patikėti, kad ji yra tik paauglė, nes jos veiksmai buvo kur kas drąsesni nei daugybės suaugusiųjų, kurie buvo šalia. Nuostabi mergina ir puikus pavyzdys bendraamžiams ir ne tik!

Reklama