Skip to main content

Tėvai investavo paskutinius savo pinigus į sūnaus sportinę karjerą. Tačiau vieną dieną jie gavo laišką nuo sūnaus, kurį perskaitę nesulaikė ašarų

Brett ir Jacquelyn Singeriai visą savo gyvenimą stengėsi tinkamai išauklėti ir suteikti visas įmanomas galimybes sūnaus tobulėjimui. Nuo pat mažens jie pastebėjo neabejotiną savo sūnaus Brady talentą beisbolui.

Reklama

Šeima niekada neturėjo didelio pinigų pertekliaus, tačiau pats Brady pasakojo, kad jo tėvai padarė viską dėl jo aistros beisbolui. Vaikinas sėkmingai tobulėjo mažojoje lygoje, o po mokyklos baigimo jis ir toliau tęsė savo sportinių pasiekimų karjerą universitete.

Jo tėvai visada buvo šalia, palaikė ir iš paskutinių pinigų pirko lėktuvų, bei autobusų bilietus kelionei į sūnaus varžybas. 2018-aisiais dar būdamas universitete Brady gavo vieną aukščiausio lygio apdovanojimą, kuriuo kasmet įvertinamas vienas geriausių studentų sportininkų visoje šalyje.

Reklama

Tai buvo didelis pasiekimas, reiškęs, kad vaikinas tikrai pateko į garsių beisbolo komandų akiratį. Nors Brady ir abejojo savo sėkme, netrukus jis buvo pakviestas žaisti savo svajonių Kansas City Royals komandoje. Vaikinas pasirašė net 4.25 milijono dolerių vertės kontraktą ir pagaliau tapo profesionaliu beisbolo žaidėju.

Reklama

Sulaukęs tokios neįtikėtinos sėkmės vaikinas visada prisiminė savo du didžiausius gerbėjus – mamą ir tėtį. Brady sužinojo, kad jo studijų metais tėvai paniro į skolas ir sunkiai tvarkėsi net su paskolos namui mokėjimu. Štai tada vaikinas suprato, kad atėjo laikas atsilyginti tėvams už viską, ką jie jam suteikė.

Kalėdų proga Brady negalėjo susitikti su tėvais, tačiau jis jiems nusiuntė laišką su griežtomis instrukcijomis perskaityti jį su įjungta video kamera. Kalėdų rytą Jacquelyn pastatė telefoną priešais save ir pradėjo filmuoti. Abu tėvai jaudinosi nežinodami, kas jų laukia, tačiau kantriai sekė sūnaus nurodymus. Laiške Brady padėkojo savo tėvams už kiekvieną kelionę į varžybas, už kiekvieną buteliuką sportinio gėrimo, kuriuos jis gėrė metų metus.

Reklama

Už kiekvieną investiciją į jo sportinę aprangą ir už dienas praleistas kartu varžybose vietoje ėjimo į darbą. Skaitant mama jau nesulaikė ašarų, tad tai, kas sekė laiško pabaigoje, ją pravirkdė galutinai. Poros sūnus padengė ne tik visas jų naujas skolas, bet ir sumokėjo visą jų namo paskolos likutį.

Reklama

Tai buvo pati geriausia ir dosniausia dovana, apie kokią jie net nesvajojo. Dabar pora gali lengviau atsikvėpti žinodami, kad ne tik išauklėjo savo vaikus tinkamai, bet ir gali gyventi neįpareigotai lengvesnį gyvenimą. Šios šeimos istorija tapo nuostabiu pavyzdžiu kitiems, nes šioje šeimoje auga patys geriausi ir dėkingiausi vaikai.

Reklama