Skip to main content

Sutuoktiniai grįžo namo su įvaikinta mergaite, tačiau netrukus pastebėjo vieną keistą dalyką jos elgesyje. Po kelių dienų naujieji tėvai suprato visą tiesą

Vieno vaiko politika, kuria Kinijos valdžia bandė spręsti įvairias socialines problemas, sulaužė daugybės žmonių gyvenimus. Bėgant metams šimtai tūkstančių Kinijoje gimusių mergaičių buvo išmestos tiesiog į gatvę.

Viena tokių mergaičių buvo ir McKenzie. Sulaukusi vos vieno mėnesio amžiaus ji buvo palikta Hunano geležinkelio stotyje, o vėliau atsidūrė vaikų namuose. Laimei, mergaitės gyvenime atsirado Kim ir Chuck Walker.

Reklama

“Tuo metu jau auginome dukrą ir sūnų, tačiau su vyru jautėme, kad mūsų šeima nėra pilna“ – pasakoja mergaitės mama.

Kinijos vaikų namuose augusi McKenzie niekam nerūpėjo, tačiau vieną dieną į juos atvyko Walkeriai ir iš karto pamilo mergaitę. Prireikė kelių dienų, kol buvo sutvarkyti įvaikinimo dokumentai ir McKenzie galėjo keliauti į savo naujuosius namus JAV.

Vos tik parvykę namo tėvai pastebėjo, kad naujoji dukra keistai reaguoja į virtuvėje skambantį laikrodį. Tačiau tam buvo labai svarbi priežastis…

Reklama

McKenzie nuo pat pirmų dienų naujuose namuose pradėjo imituoti laikrodžio varpelių skambėjimą.

Bėgant laikui mergaitė pradėjo atkartoti ir kitus girdimus garsus, o Kim ir Chuck jau tada suprato, kad augina būsimą dainininkę.

“Buvo sunku patikėti, kad tokio amžiaus vaikas gali taip tobulai atkartoti visus garsus“ – pasakoja mergaitės mama.

Reklama

“Kad ir kur beeitume, McKenzie vis niūniuodavo kokią nors dainą. Labai greitai supratome, kad toks talentas privalo būti išnaudotas. Muzika tapo neatsiejama jos gyvenimo dalis“ – sako Kim Walker.

“Sulaukusi penkerių metų pradėjau lankyti dainavimo pamokas ir iš karto mamai pasakiau: noriu tapti garsia dainininke“ – vaikystę prisimena McKenzie.

Ir dabar jos svajonės pildosi. Mergina jau spėjo pasirodyti pilnutėliame stadione, bei išleido savo albumą.

Reklama

Be muzikinės veiklos McKenzie dirba su įvairiomis organizacijomis, kurios padeda likimo nuskriaustiems vaikams.

Galima tik žavėtis šia gražia istorija! Beje, tas pats laikrodis vis dar stovi šeimos namuose…

McKenzie pasirodymo vaizdo įrašas:

Reklama