Skip to main content

Per anksti gimusi mergaitė svėrė vos pusę kilogramo, o jos gyvybė kabojo ant plauko. Tada vienas gydytojas įdėjo mažylę į plastikinį maišelį

Vaikelio laukimas yra džiaugsmo ir planų kupinas etapas. Poros pradeda įrenginėti mažylio kambarį, perka daiktus, planuoja gimdymo procesą ir kokie gydytojai bus šalia jų tą svarbią akimirką. Tačiau viskas gali staiga sugriūti…

Kaip sakoma, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Sharon Grant tikrai nesitikėjo, kad jos nėštumas bus kažkuo išskirtinis. Moteris galvojo, kad kūdikį išnešios kaip įprasta – visas 40 savaičių. Tačiau mažoji Pixie nusprendė pasirodyti šiame pasaulyje labai anksti. Taip per anksti, kad jos gyvybė kabojo ant ploniausio plauko. Gydytojai atvirai sakė, kad mažoji Pixie gali neišgyventi net artimiausios valandos.

Mergaitė gimė 28-ą nėštumo savaitę ir svėrė vos pusę kilogramo. Medikai laiku pastebėjo, kad Pixie gimdoje nustojo augti ir greitai pradėjo silpnėti jos gyvybės rodikliai. Cezario pjūvio metu ji buvo išlaisvinta iš gimdos, kuri nebebuvo saugus “guolis” mažylei vystytis iki gimimo.

Reklama

Mergaitė buvo skubiai nugabenta į reanimaciją. Iki tol nebuvo daug duomenų apie išgyvenusius tokio amžiaus ankstukus, todėl gydytojai praktiškai nežinojo, kaip padėti mažylei išgyventi ir sustiprėti. Visos medicininės galimybės buvo išbandytos ir suteiktos, tad dabar buvo pačios Pixie eilė kovoti už save ir savo gyvybę. Tačiau ji buvo mažesnė už mamos delną…

Reklama

Mergaitė netgi buvo per maža kai kuriai medicininei įrangai, kuri buvo būtina gyvybės išsaugojimui. Tuomet vienas gydytojas nusprendė griebtis labai banalaus, keisto ir labai buitinio sprendimo būdo. Tam, kad mergaitei būtų šilta ir jos kūnelio temperatūra nekristų, ją įdėjo į paprasčiausią plastikinį maišelį.

Sunku patikėti, tačiau triukas suveikė – mažylės būklė darėsi vis stabilesnė. Atsirado viltis, kad visa istorija gali baigtis laimingai. Šis metodas buvo sutiktas beprotiškai medikų bendruomenėje, tačiau svarbiausia, kad jis buvo veiksmingas!

Sharon bijojo dėl savo ką tik gimusios dukros, bet tikėjosi, kad gydytojai žinojo, ką daro.

Reklama

Net 18 dienų mama negalėjo paliesti savo dukters. Tačiau galiausiai mažylė sustiprėjo ir Sharon paėmė ją į savo rankas. Pixie istorija labai plačiai nuskambėjo Jungtinėje Karalystėje, o vėliau ir visame pasaulyje. “Mergaitės maišelyje” nuotraukos bus išsaugotos istorijoje, nes tai buvo sėkmingas, nors ir labai netikėtas medikų sprendimas.

Reklama

Mergaitė augo žaibišku greičiu ir po kurio laiko ji jau buvo namie su savo šeima. Vėliau buvo publikuotos nuotraukos, kai Pixie sukako 2-3 metai. Ji niekuo nesiskiria nuo savo bendraamžių – energinga, greita ir žaisminga mergaitė. Netikėtas gydytojų sprendimas buvo lemtingas faktorius, kuris išgelbėjo mergaitės gyvybę.

Pixie yra puikus įrodymas, kad niekada negalima nustoti tikėti. Džiugu, kad gyvename moderniais laikais, kai medicina yra pasiekusi tiek daug. Nors gydytojai nėra visagaliai, tačiau kiekvieną dieną jie padeda žmonėms vis labiau ir labiau…

Reklama