Skip to main content

Narkomanė iš gydytojų sužinojo, kad gyventi jai liko vos 12 mėnesių. Tačiau vienas policijos pareigūnas pastatė moterį ant kojų ir taip ji atrodo šiandien

Caroline Best daugiau nei 20 metų buvo priklausoma nuo narkotikų. Per šį ilgą laiką jai ne kartą teko pabuvoti įkalinimo įstaigoje, o išėjusi į laisvę ji ir vėl ieškodavo heroino dozės.

Caroline pirmą kartą pabandė narkotikų, kai jai buvo vos 13 metų. Bėgant laikui situacija darėsi vis prastesnė ir ji pradėjo vagiliauti, kad tik turėtų už ką nusipirkti narkotikų.

Reklama

Priklausomybė nuo narkotikų dažnai lemia trumpą gyvenimą, nes narkotinės medžiagos smarkiai žudo žmogaus kūną iš vidaus. Paskutinį kartą, kai Caroline buvo paguldyta į ligoninę, gydytojai pasakė, kad gyventi jai liko vos metai.

Paaiškėjo, kad dėl sužeisto kelio Caroline pasigavo infekciją, kuri stipriai paveikė jos širdies veiklą.

Caroline privalėjo nustoti vartoti narkotikus, kad būtų galima pradėti gydymą. Tačiau net ir išgirdusi liūdną gydytojų diagnozę moteris neatsisakė narkotikų.

Viskas pasikeitė tik tada, kai pareigūnas Stuart Toogood, kuris jau ne vieną kartą buvo suėmęs moterį dėl nusikaltimų, nusprendė jai padėti.

Reklama

Pareigūnas nuvežė Caroline į reabilitacijos kliniką, kur ji praleido šešis mėnesius. Vėliau moteris persikėlė gyventi į “blaivybės namus“ ir tęsė savo gydymą nuo priklausomybės.

Reklama

Caroline jau keturis metus nevartoja, o jos širdies vožtuvas pagijo savaime ir operacijos nebeprireikė.

Šiandien moteris glaudžiai bendradarbiauja su kitais žmonėmis, kurie nusprendė žengti į blaivybės kelią.

Bendraudama su žiniasklaida Caroline neslėpė dėkingumo pareigūnui Stuartui Toogood, nes be jo palaikymo ir tikėjimo, jos jau nebūtų gyvųjų tarpe. Šios moters istorija yra puikus pavyzdys, kad žmogus visada turi du pasirinkimus: kovoti už savo gyvenimą arba pasiduoti.

Reklama
Caroline prieš ir po

Dažnai pamirštame, kad gyvename tik vieną kartą, tad niekada negalima pasiduoti!

Be abejo, kova su priklausomybe nuo narkotikų yra be galo sunki, tačiau pasaulyje yra ne tik puikių specialistų bei klinikų, bet ir geraširdžių žmonių, kurie išties pagalbos ranką ir pademonstruos savo palaikymą.

Kartais pokyčiams reikia tik kito žmogaus buvimo šalia…

Reklama