Skip to main content

Berniukas gimė sverdamas vos 800 gramų, o gydytojų prognozės nežadėjo nieko gero. Taip susiklostė mažylio likimas

Lyndsey Miller ir jos vyras Ben su nekantrumu laukė sūnaus atvykimo į šį pasaulį, tačiau viskas pasikeitė penktą nėštumo mėnesį…

Vieną rytą moteris pajuto stiprius pilvo skausmus ir nieko nelaukusi nuvyko pas gydytojus, kurie pranešė apie prasidėjusį gimdymą.

Reklama

Kūdikis gimė penktą nėštumo mėnesį ir svėrė vos kiek daugiau nei 800 gramų. Tuo metu gydytojai negalėjo pasakyti nieko paguodžiančio ar padrąsinančio.

Ateinančias 107 dienas mažasis Ward Miles praleido intensyvios terapijos skyriuje, tačiau šiuolaikinė medicina ir profesionalūs gydytojai sukūrė tikrą stebuklą.

Gydytojai iš anksto buvo perspėję tėvus, kad tikimybės, jog Ward Miles bus visiškai sveikas arba turės tam tikrų padarinių yra visiškai lygios.

Tačiau stiprus ir linksmas berniukas, kurį visą laiką supo tėvų meilė, sugebėjo nugalėti šioje kovoje!

Reklama

“Vieną iš tų sunkių 107 dienų mes buvome šalia sūnaus, kuris tuo metu buvo be kaukės ir vamzdelio. Staiga jis šiek tiek pasuko galvą ir… nusišypsojo! Žinojome, kad tuo metu jis dar mūsų nemato, tačiau jis taip gražiai atvėrė savo akis… Jis žiūrėjo tiesiai į mus! Po kurio laiko jis užsimerkė ir vėl pasuko galvą link lubų. Niekada nepamiršiu tos akimirkos. Jaučiau, lyg Ward Miles norėjo pasakyti “Man viskas gerai! Ir toliau tikėkite manimi!“ – sako berniuko mama Lyndsey.

Reklama

Šis mažas berniukas nuo pat pirmos dienos visiems parodė, kad yra tikras kovotojas.

Po kurio laiko Ward Miles visiškai sustiprėjo, priaugo svorio ir pirmąjį savo gimtadienį galėjo sutikti namuose, mylimų žmonių apsuptyje!

Reklama

Šiandien berniukui jau dešimt metų ir jis mėgaujasi gyvenimu!

Pirmuosius gyvenimo metus vaizdo medžiagoje užfiksavo berniuko tėtis.

Lyndsey juokauja, kad pusė filmuotos medžiagos priklauso jai, tačiau ši šeima nori įkvėpti visus tėvus, kurių angelėliai gimė neišnešioti. Reikia tik nenustoti tikėti…

Reklama