Skip to main content

Mergaitė gimė su reta veido liga, dėl kurios internautai ją padėjo vadinti “betmenu“. Tačiau jos mama pasielgė taip, kaip niekas nesitikėjo

Visų būsimų tėvų didžiausia svajonė – sulaukti sveiko vaikelio. Tačiau net jei jie ir gimsta su tam tikromis sveikatos problemomis, tėčiai ir mamos padarys viską, kad tik palengvintų savo mylimo vaiko gyvenimą.

Reklama

2019 m. Carol Fenner susilaukė savo pirmosios dukros. Pirmą kartą pamačiusi savo mergaitę moteris sutriko, nes ji buvo šiek tiek kitokia. Lunos veidas buvo padengtas didelėmis tamsiomis apgamą primenančiomis dėmėmis.

Ši liga yra siejama su didesne odos vėžio rizika, tačiau tai buvo ne vienintelis mamos rūpestis. Carol jaudinosi, kad dukra susilauks daugybės patyčių dėl savo išvaizdos.

Mąstydama apie dukros ateitį, Carol nusprendė sukurti jai “Instagram“ paskyrą, kurioje galėtų dalintis akimirkomis iš gyvenimo. Taip moteris tikėjosi, kad susilauks daugybės palaikančių komentarų ir taip padrąsins dukrą pozityviau žvelgti į gyvenimą.

Reklama

Carol pradėjo reguliariai dalintis Lunos nuotraukomis ir pasakoja apie jos kasdienį gyvenimą.

Nemažai žmonių į tai žiūrėjai skeptiškai, tačiau moteris pasiekė savo tikslą ir šiandien dukros paskyrą seka beveik 300 tūkstančiai žmonių.

Žinoma, kaip visada atsiranda ir paniekinančių komentarų, tačiau didžioji dauguma jų yra teigiami.

Reklama

Šiuo metu mergaitei atliekamos įvairios plastinės ir kitos operacijos, siekiant sumažint vėžio tikimybę. Šis procesas užtruks ne vienerius metus, tačiau gydytojai įžvelgia dideles perspektyvas išgydyti mergaitę.

Norėdami išreikšti palaikymą, nemažai žmonių ant veido nusipiešė juodas dėmes ir atsiuntė nuotraukas mamai.

“Net negaliu žodžiais apibūdinti, kokios dėkingos esame. Aš noriu, kad visas pasaulis suprastų, jog nereikia prieš žmogų nusistatyti priešiškai, jei jis yra šiek tiek kitoks. Mes visi esame išskirtiniai ir nuostabūs“ – sako Carol.

Šiandien, įpusėjus gydymui, mergaitės veidas atrodo taip.

Reklama

Ši nuostabi iniciatyva yra svarbi ne tik Lunai, bet ir visiems išskirtiniems žmonėms, kurie yra šiek tiek „kitokie“. Gera žinoti, kad yra tokių mamų kaip Carol, kuriančių gražesnį ir pozityvesnį pasaulį.

Reklama