Skip to main content

Kaimynė paprašė moters pažiūrėti jos sūnų vieną valandą, tačiau niekada nebegrįžo. Niekas nesitikėjo, kad moteris taip pasielgs su paliktu berniuku

Rozalindai buvo kiek daugiau nei 20 metų, kai pas ją užsuko kaimynė ir paprašė valandėlę pažiūrėti jos sūnų. Tuo metu Rozalinda dar nežinojo, kad vaiko mama taip ir nesugrįš.

Tikriausiai dauguma žmonių galvotų apie vaiko atidavimą atsakingoms institucijoms, tačiau Rozalindos situacija buvo visiškai kitokia.

Reklama

Gydytojai jau anksčiau jaunai moteriai buvo pranešę, kad ji niekada negalės susilaukti vaikų, todėl paliktą berniuką ji priėmė kaip Dievo dovaną.

“Mamos paliktas berniukas gyveno su manimi, kol jam sukako 18 metų. Vėliau jis susirado savo biologinį tėvą ir pradėjo naują gyvenimo etapą. Gaila, bet nuo tada jo daugiau nebemačiau“ – sako Rozalinda.

Šiandien 70-metė moteris pasakoja, kad namuose pasidarė labai tuščia, kai sulaukęs aštuoniolikos juos paliko užaugintas berniukas.

Tuomet Rozalinda suprato, kad gali pasirūpinti ir kitais likimo nuskriaustais vaikais, suteikiant jiems saugią ir mylinčią aplinką.

Reklama

“Nusprendžiau tapti globėja. Mano pirmasis globojamas vaikas buvo mažas berniukas, vardu Adeola. Bėgant metams globojau daugybę vaikų ir galiausiai įsivaikinau vieną mergaitę“ – pasakoja moteris.

1990 metais į Rozalindos namus atvyko maža mergaitė, vardu Lola.

“Dukra į mano namus atvyko 1990 m. gegužę ir nuo to laiko yra su manimi“ – sako moteris.

Reklama

32-ejų Lola stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su mama ir yra be galo dėkinga, už tai, kad suteikė jai pilnavertį gyvenimą.

Rozalinda turi paskyrą “TikTok“ socialiniame tinkle, kur pasakoja apie savo, kaip mamos gyvenimą ir visas įveiktas kliūtis.

Daugelis Rozalindos sekėjų giria ją už tikrą pasiaukojimą ir didelę širdį.

Ši nuostabi moteris yra verta pačių gražiausių žodžių…

Reklama