Skip to main content

Vyras pasipiršo savo mylimajai su 9$ kainavusiu žiedu, tačiau mergina pasielgė taip, kaip nesitikėjo net jos artimieji

Remiantis statistika, poros susituokia praėjus maždaug penkiolikai mėnesių po sužadėtuvių. Tačiau Rob Reading ir Emily Hardman nėra tik statistinė pora.

Įsimylėjėliai keliavo po Arizoną, kai Rob stabtelėjo maisto prekių parduotuvėje ir nupirko sužadėtuvių žiedą. Jo kaina siekė vos 9$…

Reklama

Po sužadėtuvių buvo praėjusi vos valanda, kai Emily pradėjo organizuoti savo vestuves. Rob pasipiršo ketvirtadienį, o jau kitos savaitės pradžioje pora sumainė žiedus!

“Praėjus maždaug valandai mano mobiliajame telefone atsirado ryšys ir nieko nelaukusi paskambinau į pokylių salę, bei užsakiau ją. Vėliau džiugią naujieną pranešiau savo tėvams. Galiausiai liko paskambinti į bažnyčią“ – vėliau interviu pasakojo Emily.

O kaip gi vestuvių papuošimai? Pamergių suknelės? Gėlės? Juk šie dalykai nuotaką paverčia tikra princese…

Emily sako, kad visos šios detalės tikrai nėra būtinos vestuvėms. Dėl jų ji jaudinosi mažiausiai.

Reklama

Galvodama apie vestuves Emily uždavė sau du klausimus: “Ar tikrai šie dalykai parodo, kad mano pasirinktas vyras mane myli ir vertina? Ar tai sustiprins mūsų santuoką ir įžadus, kuriuos duodame vienas kitam? Turbūt, kad ne… Tai kam iš viso apie tai galvoti?“ – klausia Emily.

Reklama

Jaunieji atsisakė visų brangių dekoracijų, nes salė buvo ir taip pakankamai graži. Buvo atsisakyta ir prabangių kvietimų, o vietoj jų pora išsiuntė paprasčiausias SMS žinutes visiems svečiams.

“Maloniai kviečiame į mūsų vestuves antradienį. Nereikia jokių dovanų. Užteks tik jūsų meilės. Emily ir Rob“.

Neprireikė ir prabangių drabužių. Jaunikis apsivilko vieną iš savo turimų kostiumų, o nuotaka vilkėjo vos keliasdešimt dolerių kainuojančią suknelę.

Kvietimai buvo išsiųsti šimtui žmonių, o atsakymą jie turėjo pateikti kuo greičiau. Galbūt nuskambės keistai, bet didžioji dalis svečių atvyko, nors turėjo labai mažai laiko pasiruošti.

Reklama

Emily sako, kad anksčiau jai teko dalyvauti ne vienose vestuvėse ir ji puikiai supranta, kiek daug laiko reikalauja visas pasiruošimas. Jaunieji tiesiog nenorėjo patirti papildomo streso. Negana to, Rob turėjo vos kelias savaites atostogų.

“Galbūt ir per daug skubėjome, tačiau labai norėjome tapti vyru ir žmona. Dabar drąsiai galiu pasakyti – surengti gražias vestuves galima ir per penkias dienas!“ – juokiasi Emily.

Galima tik palinkėti šiai gražiai porai sėkmės ateityje!

Reklama