Skip to main content

Mergina be galo džiaugėsi, kai jai pasipiršo mylimasis. Tačiau tuo metu ji net nenutuokė, koks siaubas jos laukia netolimoje ateityje

Kad ir koks gražus, bei nuostabus gyvenimas bebūtų, jis gali pasikeisti neatpažįstamai vos per vieną akimirką…

Tai puikiai gali patvirtinti amerikiečiai Anna Claire ir Jimbo, kurie pamilo vienas kitą dar mokykloje.

Jų santykiai klostėsi tiesiog puikiai, o 2016 m. Jimbo pasipiršo savo mylimajai. Tuo ypač džiaugėsi jaunuolių artimieji, nes buvo padėtas svarbus žingsnis kuriant šeimą.

Tada dar niekas nežinojo, kad netolimoje ateityje įvyks nelaimė, kuri pakeis poros gyvenimą…

Reklama

Vieną vėlyvą vakarą Anna Clair ir Jimbo važiavo iš vakarėlio namo, kai į jų automobilį rėžėsi girtas vairuotojas.

“Tą vairuotoją mes pažinojome, nes gyvename mažame miestelyje. Jis trenkėsi mums į šoną, o nuo smūgio Jimbo tiesiog išskrido į lauką. Tuo tarpu aš likau automobilyje, kuris vertėsi keturis kartus“ – pasakoja Anna Claire.

Jimbo išvengė sunkesnių sužalojimų, tačiau mylimosios situacija buvo kur kas rimtesnė – jai lūžo kaklas. Po siaubingos traumos mergina negalėjo valdyti visų savo galūnių.

Pabudusi ligoninėje Anna Claire pradėjo klykti iš siaubo, kai suprato, kas nutiko su jos kūnu.

Reklama

Jaunai merginai reikėjo kovoti ne tik su fizine, bet ir psichologine trauma.

“Ta akimirką labai išsigandau… Pradėjau galvoti, ar dar kada nors gyvenime būsiu laiminga? Tačiau mintys apie artėjančias vestuves leido nepasiduoti“ – pasakoja Anna Claire.

Reklama

Nepaisant užklupusios nelaimės, pora nusprendė nekeisti pradinės vestuvių datos. Jimbo aiškiai pasakė, kad nepaliks savo gyvenimo meilės ir visada bus šalia.

Artėjant didžiajai dienai Anna Claire nusprendė atsisakyti visos pompastikos ir vietoj to pasimėgauti kiekviena akimirka su savo mylimuoju.

“Buvo sunku susitaikyti su tuo, kad per savo vestuves sėdėsiu neįgaliojo vežimėlyje, tačiau viskas praėjo puikiai ir dabar esu be galo laiminga“ – sako moteris.

Nors Jimbo dirba per du darbus, kad išlaikytų šeimą, kiekvieną laisvą akimirką jis vedasi žmoną į reabilitacijos centrą ir padeda jai tobulinti savo judesius.

Reklama

Kartais gyvenimas gali būti labai žiaurus ir per akimirką sugriauti gražiausius žmonių planus. Tačiau faktas ir tai, kad šios nelaimės buvo galima išvengti, jeigu ne vieno vyro sprendimas vairuoti išgėrus…

Galima tik palinkėti kuo didžiausios sėkmės Annai Claire ir Jimbo ateityje!

Reklama