Skip to main content

Moteris labai džiaugėsi, kai jai pasipiršo mylimasis. Tačiau tuo metu ji dar nežinojo, kad netrukus jos gyvenimas apsivers aukštyn kojomis

Vestuvių diena turėtų būti kupina meilės, juoko ir džiaugsmo ašarų. Šie lūkesčiai taikomi tūkstančiams vestuvių, kurios vyksta kiekvieną dieną. Deja, bet David ir Heather Mosher vestuvės buvo kitokios…

Reklama

Heather ir David pamilo vienas kitą iš pirmo žvilgsnio, kai susitiko 2015 m. Pora susipažino šokių pamokose ir iš karto suprato, kad yra skirti vienas kitam.

2016 m. gruodžio 23 d. David priklaupė ant kelio ir paklausė, ar Heather sutinka būti jo žmona. Jis tai padarė vėsią žiemos dieną porai važiuojant arklių traukiama karieta.

Heather be abejonės pasakė “taip“, tačiau netrukus įsimylėjėlių džiaugsmas buvo nustelbtas…

Po kelių dienų Heather pranešė Davidui, kad gydytojai jos krūtinėje rado darinį, kuris gali būti vėžinis.

Dar po penkių dienų moteris išgirdo širdį draskančią diagnozę: ji sirgo nepaprastai agresyvia krūties vėžio forma, o gydytojų prognozės nebuvo paguodžiančios.

Reklama

Iš pradžių pora planavo susituokti 2017 m. gruodžio 30 d., tačiau vėžys progresavo labai greitai ir teko paankstinti datą.

Gruodžio 22 d., praėjus beveik metams po David pasipiršimo, pora susituokė. Gražios vestuvės įvyko Heather gulint lovoje, o šventėje dalyvavo artimieji ir draugai.

Reklama

“Ji buvo pasiruošusi ištekėti už savo sielos draugo“ – sako viena geriausių Heather draugių Christina Karas.

Nuotakos kūnas tuo metu buvo toks trapus, kad jos šeima buvo pasirengusi suknelę paprasčiausiai uždėti ant jos kūno kaip paklodę.

Visgi Heather pavyko užsidėti suknelę ir prasidėjo vestuvių ceremonija. Kiekvienas žodis ar judesys buvo sunkus darbas nuotakai. Ji kovojo iš visų jėgų…

Sutikimas tekėti buvo paskutiniai Heather ištarti žodžiai…

“Tai buvo stebuklas“ – sako Christina.

“Net kai ji pakėlė rankas ir suprato, kad mirs, ji buvo laiminga. Ji tiesiog norėjo, kad tai būtų vakarėlis“.

Reklama

“Visi verkė. Mes žinojome, kad tai paskutinė akimirka su ja ir branginome kiekvieną sekundę.“ – prideda Christina.

David buvo be galo sunku, tačiau jis labai mylėjo Heather.

“Ji buvo graži ir saugi“ – sako sutuoktinis.

“Mačiau jos ligą. Mačiau jos skausmą, bet ji nenuleido rankų, kol neištekėjo už manęs. Neįtikėtina, kaip stipriai galima mylėti žmogų“.

Reklama

Praėjus vos 18 valandų po to, kai Heather pasakė “taip“, ji išleido paskutinį atodūsį. Moteriai buvo vos 31-eri.

Gruodžio 30-ąją, tą dieną, kai Heather ir David iš pradžių planavo tuoktis, įvyko moters laidotuvės. Jos įvyko Plantsville bažnyčioje. Tai vieta, kur pora planavo surengti savo vestuves.

“Tai buvo tikrai sunki diena. Pasaulis prarado nuostabų žmogų“ – sako Christina.

Reklama