Skip to main content

Jauna moteris susilaukė neįgalaus berniuko ir iš karto jo atsisakė. Po 17 metų ji sulaukė laiško, kuris apvertė gyvenimą aukštyn kojomis

Prieš 18 metų pasaulį išvydo Nikita Kuzmičevas, tačiau iš karto buvo aišku, jog jis negalės mėgautis pilnaverčiu gyvenimu.

Kuzmičevai ruošėsi pirmą kartą tapti tėvais, tačiau Irinai nepavyko pilnai išnešioti vaisiaus. Berniukas gimė šeštąjį nėštumo mėnesį, o gydytojų prognozės buvo labai niūrios…

Pirmosios dienos po gimdymo buvo pačios sunkiausios Irinos gyvenime. Pradžioje moterį apėmė baimė dėl naujagimio sūnaus, o vėliau ir kaltės jausmas. Irina atsisakė savo sūnaus.

Vėliau moteris pasakojo, kad ligoninės personalas įkalbėjo ją “negadinti savo ir artimųjų gyvenimo“.

Reklama

Sutuoktinis Andrejus ir artimieji palaikė šį nelengvą moters sprendimą. Jug ką tik gimusiam berniukui buvo prognozuojama labai niūri ateitis.

Visgi Irina labai graužėsi dėl palikto sūnaus ir nuolat gėrė raminančius vaistus. Galiausiai moteris nusprendė susirasti Nikitą ir pažiūrėti, kaip jam sekasi. Berniukas augo vaikų namuose, tačiau biologiniams tėvams nebuvo leista su juo susitikti.

Slaugytojos vienbalsiai sakė, kad nėra jokių šansų, jog Nikita išgyvens. Praėjus metams Irina ir Andrejus nusprendė susilaukti dar vieno vaiko.

Po kurio laiko pasaulį išvydo dukra Angelina. Mergaitė gimė turėdama problemų su koja, kuria nuolat šlubuoja. Gydytojai sako, kad ateityje ši problema turėtų išsispręsti.

Reklama

Irina net kelis metus su dukra lankėsi įvairiuose reabilitacijos centruose. Šiandien Angelina niekuo nesiskiria nuo savo bendraamžių, išskyrus lengvą šlubavimą.

Nepaisant to, kokį džiaugsmą suteikė dukros gimimas, Irina ir Andrejus niekada nepamiršo Nikitos. Kaltės jausmas nuolat kankino porą, o sūnaus likimo nežinojimas tik dar labiau varė į neviltį.

Reklama

2019 m. pavasarį Irina sulaukė netikėto laiško. Moters buvo pareikalauta susimokėti už Nikitos išlaikymą. Rusijoje buvo priimti įstatymo pakeitimai, kurie įpareigojo mamas, palikusias savo vaikus ligoninėje, susimokėti už jų išlaikymą. To nereikalaujama, jeigu paliktas vaikas yra įvaikinimas.

Šis laiškas labai pradžiugino šeimą.

“Pagaliau galėsiu susitikti su Nikita ir paprašyti jo atleidimo“ – pirmoji mintis sukosi Andrejaus galvoje.

Deja, bet Nikita negali kalbėti. Jaunuolis tik įvairiais garsais parodo savo minimalius poreikius.

Reklama

Praėjus 17 metų Irina ir Andrejus parsivežė savo neįgalų sūnų į šeimos namus. Angelina draugiškai sutiko brolį ir padeda juo rūpintis. Akivaizdu, kad Nikita niekada neturės pilnaverčio gyvenimo, tačiau dabar jis yra savo namuose.

Galima dar ilgai smerkti Iriną ir Andrejų, tačiau ši pora pripažino savo klaidą ir dabar nori ją ištaisyti. Belieka palinkėti pačios didžiausios sėkmės šiai šeimai.

Reklama