Skip to main content

Šeimos šuo įbėgo į namų vidų ir puolė tempti kūdikį už sauskelnių. Tuo metu moteris dar nežinojo, į kokį siaubingą pavojų pateko jos dukra

Latana Chai nusprendė įsigyti pitbulių veislės šunytę beveik tuo pat metu, kai gimė jos jaunesnioji dukra Masailah. Mažylė ir kalytė, vardu Sasha, tapo neišskiriamos draugės. Mamai buvo akivaizdu, kad augintinė ir vaikai turi labai stiprų ryšį.

Reklama

Tačiau vieną dieną moteris pastebėjo labai keistą šuns elgesį. Latana su vyresniais vaikais ir augintine Sasha buvo lauke, kol jos jauniausioji dukra miegojo namuose. Netrukus Sasha pradėjo elgtis labai keistai. Šuo draskė namų duris ir prašėsi būti įleidžiama į vidų. Latana stebėjosi dėl tokio keisto augintinės elgesio, tačiau ji įleido Sashą į namus.

Per mobilią auklę moteris negirdėjo jokio triukšmo, todėl buvo įsitikinusi, kad jos mažylė ramiai ir saugiai miega. Tačiau po akimirkos iš gretimo kiemo pasigirdo garsūs kaimynų šūksniai. Latana nubėgo patikrinti, kas nutiko, ir pamatė, kad kaimynų namas skęsta liepsnose. Liepsnos buvo tokios didelės, kad išplito ir į moters namus. Būtent į tą pusę, kurioje miegojo mažylė.

Reklama

Išsigandusi moteris puolė į namus ir pamatė, kad juose jau išplito dūmai. Mama stengėsi kuo greičiau patekti į mažylės kambarį, tačiau ji jau buvo pavėlavusi…

Visgi po akimirkos moteris pamatė, kaip Sasha tempia Masailah, sukandusi jai už sauskelnių. Šunytė akivaizdžiai pirma puolė gelbėti mažylę ir tempti ją į saugią vietą, nes keturkojės pojūčiai pajuto pavojų kur kas anksčiau, nei jį pamatė žmonės.

Reklama

Galiausiai visa šeima saugiai stovėjo gatvėje, tačiau su skausmu stebėjo, kaip liepsnos pasiglemžia jų turtą. Visgi svarbiausia buvo tai, kad Masailah buvo laiku išgelbėta ir neapsinuodijo dūmais savo kambaryje. Latana negalėjo nuslėpti nuostabos ir džiaugsmo dėl to, ką padarė jos augintinė.

Nors šeima buvo saugi ir niekas nenukentėjo, tačiau jaunos šeimos namai dėl ugnies padarytos žalos tapo netinkami gyventi. Laimei, apie šeimos keturkoję heroję papasakojo ne vienas žinių kanalas. Ši istorija sužavėjo šimtus žmonių, kurie greitai suaukojo pakankamą pinigų sumą šeimai, kuriai reikės pradėti gyvenimą iš naujo.

Reklama

Vienas iš reporterių paklausė Latanos, ar jų keturkojė dabar bus tikra šeimos narė. 

“Ji visada buvo šeimos narė, tačiau dabar dėl savo herojiško poelgio ji gauna daugiau mėsos!”- atsakė laiminga moteris. Visi pripažino, kad šiai šeimai pasisekė dėl tokio nuostabaus augintinio.

Reklama

Nors pitbulių veislės šunys dažnai yra nurašomi, dėl neva agresyvumo, jau ne vieną kartą šie gyvūnai įrodė, kad jie visiškai nėra agresyvūs. Veikiau atvirkščiai. Tinkamai dresuojami ir auklėjami pitbuliai tampa labai atsidavę, bei lojalūs. Masailah pasisekė augti šalia tokio nuostabaus gyvūno!

Plačiau vaizdo įraše:

Reklama