Skip to main content

Mergina šiek tiek įbrėžė kitą automobilį, todėl paliko raštelį su savo numeriu. Tačiau ji visiškai nesitikėjo, kad taip pasibaigs susitikimas su automobilio savininku

Kone visiems vairuotojams pasitaiko mažesni ar didesni įvykiai. Laimingi būna tie, kas išvengia stiprių sužalojimų ar nuostolių, tačiau automobilio apgadinimas, ar mažas, ar didelis, vis vien kainuoja pinigus. Kai žala padaroma niekam nematant, žmogui iškyla tikra dilema – pasielgti sąžiningai ir palikti savo duomenis apgadinto automobilio savininkui, ar tiesiog važiuoti savais keliais nepagautam ir viską pamiršti.

Reklama

Pripažinkime, šiais laikais ne kiekvienas sugeba būti sąžiningu…

Šios istorijos herojė Sydnee labai susikrimto, kai besiparkuodama stovėjimo aikštelėje ji netyčia įbrėžė šalia stovėjusio automobilio buferį. Nors įbrėžimas buvo nedidelis, ji daugmaž žinojo, kad transporto priemonės savininkui taisymas gali atsieiti apie 200 dolerių.

Merginą apėmė neviltis ir pyktis, nes tai įvyko dėl kreivai pastatyto kito automobilio, šalia kurio įsisprausti bandė mergina. Tačiau kaltinti ji galėjo tik save. Nors tokie maži nutikimai beveik niekada nebūna pranešami policijai, Sydnee jautė pareigą pasielgti sąžiningai ir palikti nepažįstamajam savo kontaktą tam, jei jis norėtų žalos atlyginimo.

Reklama

Mergina paprasčiausiai negalėtų jaustis ramiai žinodama, kad dėl jos neatsargumo kitas žmogus patiria nuostolius. Raštelyje ji ne vieną kartą atsiprašė ir paliko savo telefono numerį. Nors įvykis ją tikrai sunervino, mergina jautėsi gerai, nes pasielgė sąžiningai. Po valandėlės mergina sulaukė skambučio iš nepažįstamo numerio.

Reklama

Sydnee iš karto suprato, kad jai skambina apgadinto automobilio savininkas. Mergina jaudinosi nežinodama, kokią reakciją ji gaus iš nepažįstamojo – galbūt jis bus malonus, draugiškas ir atlaidus, o galbūt kaip tik reikalaus neadekvataus atlygio? Atsiliepusi į skambutį Sydnee išgirdo moterišką balsą.

Ji dar labiau susikrimto, nes per neatsargumą ji apgadino moters automobilį!  Tačiau maloniai kalbėjusi nepažįstamoji buvo draugiška ir pasiūlė susitikti vietinėje ledainėje. Sydnee su nerimu laukė nepažįstamosios, tačiau prie jos staliuko lauke prisėdo vaikinas, kuris paklausė ar ji neprieštarauja, jei jis suvalgys savo ledus prie jos staliuko.

Reklama

Sydnee sutiko, o vaikinas pakalbino vieną kažko laukiančią merginą. Sydnee papasakojo apie tai, kaip jai šiandien nepasisekė ir kad ji laukia susitikimo su mergina dėl žalos atlyginimo. Vaikinas susižavėjo Sydnee atvirumu ir sąžiningumu ir netikėtai ant stalo padėjo voką.

Jame buvo 200 dolerių – tiek, kiek apytiksliai reikėtų automobilio taisymui. Mergina patyrė visišką šoką dėl to, kaip pasielgė visiškai nepažįstamas žmogus. Šiandien jai buvo labai nesėkminga diena, todėl dar daugiau nemalonumų ar kažkieno pokštų jai tikrai nereikėjo.

Vaikinas tiesiog pasakė, kad jam labai patinka sąžiningi žmonės, todėl ir nori padėti. Sydnee neteko amo, tačiau netrukus vaikinas atskleidė savo tapatybę. Jis prisipažino Sydnee, kad ji įbrėžė ne kažkokios merginos, o jo automobilį. Iš tiesų jis yra garsus YouTube vaizdo tinklaraštininkas, turintis milijonus sekėjų.

Jis nuo pat pirmų akimirkų, kai pamatė raštelį už savo automobilio lango, nufilmavo vaizdo įrašą, kuriame norėjo atsidėkoti Sydnee už jos sąžiningumą. Mergina sunkiai galėjo patikėti tuo, kas vyksta. Tačiau vaikinas vardu Stuart Edge greitai įrodė, kad jis nejuokauja ir patikino, kad 200 dolerių tai yra jos atlygis už jos gerą poelgį.

Tai buvo neįtikėtina tokio įvykio pabaiga, tačiau Sydnee buvo labai laiminga, kad šis nemalonus įvykis pasibaigė taip stebuklingai. Vaikino spontaniškas vaizdo įrašas netruko tapti labai populiariu, o Sydnee ir Stuart susitikimą jau pamatė daugiau nei 8 milijonai internautų. Daugybė žmonių dar kartą įsitikino, kad pasielgti sąžiningai ir padaryti gerus darbus labai apsimoka.