Skip to main content

Dėl didelio nutukimo gydytojai jaunam vyrui pranešė, kad gyventi jam liko tik 6 mėnesiai. Tačiau per tris metus jis pasikeitė taip, kad neatpažįsta net artimieji

Nemažai žmonių stengiasi atsikratyti per žiemą sukauptų papildomų kilogramų, kad vasaros metu turėtų gražią figūrą ar apskritai įgautų didesnį pasitikėjimą savimi.

Tačiau amerikiečio Matthew Houser situacija buvo visiškai kitokia. Gydytojai jaunam vyrui pranešė, kad gyventi jam liko ne daugiau nei pusę metų, jei nepavyks atsikratyti milžiniško antsvorio.

Reklama

Šiandien Matthew mielai dalinasi savo gyvenimo istorija, kad įkvėptų ir kitus, panašioje situacijoje atsidūrusius žmones.

2016 metais vyras buvo paguldytas į ligoninę dėl savo viršsvorio. Tuo metu Matthew svoris siekė net 360 kilogramų.

“Galima sakyti, kad gulėjau mirties patale. Beliko tik pačiam susiplanuoti savo laidotuves“ – liūdną praeitį prisimena vyras.

Nuo pat vaikystės Matthew kovojo su viršsvoriu, o patyčios mokykloje tapo jo kasdienybe.

“Mokykloje kenčiau nuolatines patyčias. Niekas nenorėjo su manimi bendrauti. Vieninteliai mano draugai buvo maistas ir televizorius“ – sako jis.

Reklama

Jaunas vyras jau buvo susitaikęs su mirties nuosprendžiu, tačiau tada jo galvoje kažkas tiesiog pasikeitė.

“Gulėjau ligoninėje, kai kažkas mano galvoje tiesiog spragtelėjo ir supratau: privalau kažką daryti, jeigu noriu ir toliau gyventi“ – pasakoja Matthew.

Per trejus metus vyras pasikeitė taip, kad jį sunkiai galėjo atpažinti net artimieji. Matthew kardinaliai pakeitė savo mitybos įpročius, pradėjo reguliariai sportuoti ir atsikratė net 270 kilogramų.

Reklama

“Pati pradžia buvo be proto sunki, tačiau pasiekti rezultatai skatino judėti pirmyn. Tikiu, kad ir kiti žmonės gali pasiekti panašių rezultatų. Svarbiausia pradėti!“ – sako Matthew.

Šio jauno vyro kelionė buvo ilga ir sunki, tačiau jis nepasidavė ir pasiekė nuostabių rezultatų. Pati didžiausia pagarba!

Reklama