Skip to main content

Taksistas rado keleivio paliktą krepšį ir nusprendė pažvelgti į vidų. Jo turinys užgniaužė vyrui kvapą

Taksi vairuotojas iš Bostono (JAV) Raymond MacCausland žino, kad gyvenimas gali būti labai nenuspėjamas.

Vyras jau daugiau nei 50 metų dirba taksi vairuotoju, o per šį laikotarpį savo automobilyje rado pačių įvairiausių daiktų, kuriuos paliko keleiviai. Tarp jų buvo mobilieji telefonai, raktai, piniginės, o kartą Raymond netgi rado rankinę, kurioje buvo 10 000 JAV dolerių. Tačiau sąžiningas vyras visus šiuos daiktus grąžino teisėtiems savininkams.

Reklama

Vieną įprastą darbo dieną į Raymond automobilį įlipo keleivis, kuris paprašė nuvežti iki viešbučio. Vyras paprašė Raymondo palaukti penkias minutes, kol jis susitvarkys savo reikalus.

Taksi vairuotojas pralaukė daugiau nei 30 minučių, tačiau keleivis taip ir negrįžo. Raymond nuėjo į viešbučio registratūrą ir darbuotojos paklausė apie vyrą, tačiau ji nieko tiksliai negalėjo pasakyti.

Tuomet Raymond grįžo į savo automobilį ir pastebėjo ant galinės sėdynės paliktą krepšį. Vyras nusprendė patikrinti jo vidų, kad galėtų surasti savininką, tačiau tą pačią akimirką neteko žado…

Reklama

Krepšyje buvo net 187 tūkstančiai dolerių grynaisiais! Raymond pristatė pinigus į policijos komisariatą.

“Aš esu sąžiningas žmogus. Niekada nesisavinu to, kas nepriklauso man. Taip, galbūt šie pinigai ir būtų palengvinę mano gyvenimą, tačiau visą likusį gyvenimą mane graužtų sąžinė“ – sako taksi vairuotojas.

Reklama

Bostono policija susisiekė su viešbučio administracija ir surado krepšio savininką. Taksi važiavęs vyras patvirtino, kad pinigai yra jo. Šią didelę pinigų sumą jis paveldėjo po tėvų mirties, o kaip įrodymą pateikė banko išrašytą dokumentą.

Paklaustas, kodėl grąžino pinigus, Raymond atsakė paprastai: “Manau, kad tai buvo teisingiausias sprendimas. Daugelis žmonių sakė, jog turėčiau pasilikti šiuos pinigus, tačiau aš negalėjau taip pasielgti“.

Koks kilnus vyro poelgis!

Reklama