Skip to main content

Penkiolikmetis vaikinas norėjo auginti savo dukrą, tačiau mažylė buvo iš jo atimta. Po 35 metų jis pamatė vieną nuotrauką internete, kuri privertė širdį nusiristi į kulnus

Jim Mcaskill buvo vos 15 metų, kai jo mergina pranešė, jog laukiasi. Ši netikėta žinia šokiravo jaunuolį, tačiau jis buvo pasiryžęs užauginti gimsiančią dukrą.

Jimo mergina išnešiojo kūdikį, tačiau atidavė mergaitę įvaikinimui, vos tik ji išvydo šį pasaulį. Nepaisant to, kad šiam sprendimui labai prieštaravo Jim.

Reklama

1978 m. gimė Jimo dukra Devon ir iš karto buvo atiduota įvaikinimui. Jim labai norėjo pasimatyti su savo dukra, tačiau to neleido ligoninės taisyklės. Visgi viena slaugytoja nusižengė joms ir leido jaunam vaikinui dešimčiai minučių pasimatyti su savo mažyle.

“Slaugytoja nusivedė mane į mažą kambarėlį, uždėjo chalatą ir atnešė Devon. Niekada nepamiršiu tos akimirkos. Ji žiūrėjo į mane, tarsi puikiai žinotų, kas toks esu. Tada aš ją apkabinau ir pabučiavau“ – įvykius prisimena Jim.

Netrukus jam teko išsiskirti su mylima dukra visiems laikams…

Reklama

Jim net nenutuokė, kur auga jo dukra, tačiau kiekvieną gimtadienį galvojo apie ją ir netgi rašė laiškus. Vyras tikėjosi, kad vieną dieną dukra juos perskaitys.

Metų metus Jim ieškojo savo mylimos dukros ir niekada neprarado vilties ją rasti.

Reklama

Jo vardas nebuvo užrašytas ant Devon gimimo liudijmo, kas tik dar labiau pasunkino paieškas. Vyras netgi kreipėsi pagalbos į daugybę JAV ir Kanados įvaikinimo agentūrų.

2013 metais Jim sulaukė informacijos, kad naujieji tėvai pakeitė dukros vardą ir dabar jam reikėtų ieškoti moters, vardu Nicole Stefanick. Nieko nelaukęs Jim surado jos profilį socialiniame tinkle “Facebook“ ir liko šokiruotas pamatęs, kokia ji panaši į savo biologinę mamą.

Reklama

“Buvau ją matęs vos 10 minučių mažame ligoninės kambarėlyje…“ – sakė vyras po susitikimo su dukra, praėjus 35 metams. “Aš verkiau ir negalėjau patikėti, kokia ji graži… Pasakiau jai, kad visą gyvenimą ją mylėjau ir toliau mylėsiu“.

Tuo tarpu Nicole nerimavo, kad gali nepatikti savo biologiniam tėčiui. Tačiau visos abejonės išsisklaidė, vos tik jie susitiko.

Reklama

“Iš karto pajautėme stiprų ryšį. Nuostabu žinoti, kad kažkas apie mane galvojo visus šiuos 35 metus“ – sakė Nicole.

Jim atidavė dukrai visas dovanas ir laiškus, kuriuos sukaupė per ilgus metus.

Ši istorija yra gražus pavyzydys, kad niekada negalima nustoti tikėti…

Plačiau vaizdo įraše:

Reklama