Skip to main content

Gausios gelbėtojų pajėgos bandė rasti dingusią mergaitę, kol neatėjo naktis. Prieš sutemstant vienas pareigūnas pamatė vaizdą, kuris privertė širdį nusiristi į kulnus

Turbūt nei vienas žmogus nenorėtų praleisti naktį miške, kai aplinkui girdi įvairiausius garsus, tačiau nieko nematai. Tokioje situacijoje norėtųsi kuo greičiau pabėgti nuo tamsos, tačiau viskas kur kas sunkiau, kai esi tik dviejų metų vaikas ir net nežinai, kuria kryptimi judėti…

Reklama

Prieš kurį laiką Pietų Bristolio (JAV) miesto policija gavo pranešimą apie dingusią dvimetę mergaitę.

“Pradėjo temti ir darėsi vis šalčiau. Norėjome, kad mergaitė būtų surasta kuo greičiau“ – pasakojo Ontarijo apygardos šerifas Kevin Henderson.

Netrukus į pagalbą buvo pakviestas ir pareigūnas Brian Hotchkiss.

“Dingus mažam vaikui, svarbi yra kiekviena sekundė. Žinoma, tai priklauso ir nuo metų laiko. Nors diena buvo graži, artėjant vakarui oro temperatūra smarkiai krito“ – pasakoja Brian.

Pareigūnas Hotchkiss pradėjo belstis į aplinkinių namų duris, kad įsitikintų, ar dvimetė mergaitė pas kažką neužklydo. Deja, bet mergaitės nei vienuose namuose nebuvo.

Tuomet pareigūnai nusprendė išplėsti paieškos perimetrą ir kopti į Bristolio kalną, kuris buvo už 800 metrų nuo mergaitės namų.

Reklama

“Žinojau, kad visą naktį negalėsiu užmigti, jei nerasiu dingusios mergaitės. Maždaug 45 minutes kopiau į kalną, tačiau priešais save mačiau tik medžius ir krūmus“ – prisimena pareigūnas.

Užlipęs į kalno viršų Brian tolumoje pamatė kažką rožinio.

“Mano širdis pradėjo plakti lyg išprotėjusi. Mergaitė gulėjo ant žemės, todėl pergyvenau, kad jai kažkas nutiko. Tačiau netrukus ji sujudėjo. Priėjus arčiau, mergaitė mane iš karto stipriai apkabino ir nepaleido. Man taip palengvėjo…“ – pasakoja Brian Hotchkiss.

Reklama

Pareigūnas mergaitę rado pačiu laiku, nes iki saulėlydžio buvo likę vos 30 minučių.

“Lauke darėsi vis tamsiau, tačiau mes nepasidavėme. Privalėjome rasti mergaitę. Džiaugiuosi, kad viskas baigės laimingai“ – sako vyras.

Galima tik pasidžiaugti, kad ši istorija turi laimingą pabaigą, nors viskas galėjo baigtis labai liūdnai…

Plačiau vaizdo įraše: