Skip to main content

Šešiametis berniukas labai liūdėjo, kai į jo gimtadienį neatėjo nei vienas draugas. Tačiau po kelių dienų įvykiai pasisuko labai netikėta linkme

Gimtadienio šventės visada būna labai smagios, ypač, kai esi mažas vaikas.

Prieš kurį laiką Arizonos gyventojas Teddy atšventė savo šeštąjį gimtadienį. Berniukas nekantriai laukė dienos, kai galės paminėti gimtadienį su visais savo draugais vietinėje picerijoje.

Reklama

32 vaikai gavo pakvietimą į gimtadienio vakarėlį, tačiau nei vienas nepasirodė.

Visgi po kelių dienų Teddy sulaukė ypatingo kvietimo pats…

Berniukas pakvietė 32 draugus paminėti savo gimtadienį Peter Piper picerijoje, tačiau nei vienas jų neatvyko. Nei vienas…

Ši skaudus įvykis sudaužė ir berniuko mamos Sil širdį. Socialiniame tinkle moteris pasidalino nuotrauka iš picerijos, kurioje matomas akivaizdžiai nusiminęs sūnus.  Nuotraukoje taip pat matyti daugybė užsakytų picų ir krūvos tuščių lėkščių.

Reklama

Už širdies griebianti nuotrauka labai greitai išplito internete ir susilaukė žiniasklaidos dėmesio.

Sil Mazzini pasakojo, kad padėjo sūnui paruošti 32 gimtadienio pakvietimus ir išdalino juos draugams. Prieš šventę moteris netgi pasikalbėjo su kelių vaikų tėvais, kurie patvirtino, jog tikrai dalyvaus šventėje.

Kaip ten bebūtų, nei vienas jų nepasirodė.

Reklama

Po to, kai nuotrauka apskriejo visą pasaulį, tūkstančiai žmonių nusiuntė berniukui gimtadienio sveikinimus.

Su juo susisiekė ir dvi mėgstamiausios sporto komandos – Fynikso “Suns“ ir Fynikso “Rising“.

Išgirdę apie liūdną Teddy gimtadienį, sporto klubai nusprendė padaryti kai ką ypatingo. Berniukas ir jo šeima gavo bilietus į rungtynes, kur jis galėjo atšvęsti savo gimtadienį su tūkstančiais žmonių.

Geraširdžių žmonių dėka Teddy veidą ir vėl papuošė šypsena. Galima net neabejoti, kad šios gimtadienio dovanos jis nepamirš visą savo gyvenimą.

Tačiau labiausiai jis prisimins žmonių gerumą ir meilę, kuri sklido net iš nepažįstamų žmonių.

Reklama

Kartais reikia tiek nedaug, kad pradžiugintum kitą žmogų. Galbūt Teddy ir negavo pačių brangiausių dovanų, tačiau jis gavo emociją, kuri privertė ir vėl nusišypsoti!

Nei vienas vaikas per savo gimtadienį neturėtų jaustis vienišas…

Koks gražus sporto klubų poelgis!

Reklama