Skip to main content

Dėl patiriamų patyčių mergina nusprendė nedalyvauti išleistuvėse. Jos mama pasidalino jautriu įrašu internete ir viskas pasisuko labai netikėta linkme

Išleistuvės yra pati svarbiausia moksleivių šventė. Be to, kad ji pažymi mokyklos baigimą, tai yra tam tikras perėjimas iš paauglystės į pilnametystę. Jaunuoliai visada atsakingai ruošiasi šiai šventei: juk reikia susirasti antrąją pusę ir išsirinkti gražiausius drabužius. Tačiau Shannon Purcifer nusprendė nedalyvauti išleistuvių šventėje, nes buvo nuolat užgauliojama.

Reklama

Šešiolikmetė britė nenorėjo dalyvauti šventėje, nes bijojo likti užpulta jos nemėgstančių žmonių. Bet geraširdžių žmonių dėka ji galėjo juoktis paskutinė.

Shannon ilgą laiką svajojo apie išleistuvių šventę, nes jos paauglystės metai buvo labai sunkūs. Ji serga įvairiomis ligomis, tokiomis, kaip reumatoidinis artritas, opinis kolitas ir celiakija.

Tai labai apsunkino merginos gyvenimą ir ji turėjo išlikti stipri. Išleistuvių šventė turėjo tapti atlygiu už jos drąsą ir stiprybę.

Reklama

Jauna mergina pasirinko gražią baltą suknelę, kad per išleistuves atrodytų, kaip tikra princesė. Tačiau atėjus didžiajai dienai ji nusprendė nebedalyvauti. Iš Shannon buvo tyčiojamasi ir ji nesijautė laukiama šiame renginyje.

Reklama

Merginos mama pasidalino šia liūdna istorija socialiniame tinkle:

“Mano dukra Shannon turėjo vilkėti šią gražią suknelę per savo išleistuve. Tačiau ji nusprendė nedalyvauti šventėje, kad nereikėtų susidurti su ją užgauliojančiais asmenimis. Manau, kad negražu taip elgtis su įvairiomis ligomis sergančia mergina, kuri ir taip turi daug sunkumų gyvenime…“.

Shannon mamos įrašas greitai išplito internete, o vietinis baikerių klubas pradėjo rinkti lėšas jaunai merginai. Jų tikslas buvo surengti šventę tik Shannon ir jos draugams.

“Mokykla nėra dėl to kalta, nors ir turėtų spręsti patyčių problemą. Mes norime visiems parodyti, kad užgauliotojai niekada nebus nugalėtojai“ – sakė mama.

Reklama

Jiems pavyko surengti merginos išleistuves. Renginyje pasirodė ir 120 baikerių, kurie norėjo išreikšti palaikymą Shannon.

Šventėje dalyvavo merginos artimieji ir draugai, o vakaras buvo tiesiog nepamirštamas!

Reklama