Skip to main content

Moteris sunkiai pergyveno patirtus persileidimus, tačiau tada nuvyko į dar vieną ultragarsinį tyrimą ir vos neapalpo nuo pamatyto vaizdo

Eric ir Courtney Waldrop susipažino aštuntoje klasėje, tačiau jau tada suprato, jog yra skirti vienas kitam. Pora susituokė 2004 metais ir pradėjo galvoti apie šeimos pagausėjimą.

“Abu su Ericu norėjome, kad namuose girdėtųsi ne vieno vaiko balsas“ – prisimena Courtney.

2008 metais pora iš Alabamos susilaukė savo pirmojo vaiko Saylor, tačiau vėliau viskas nebuvo taip paprasta…

Reklama

Courtney patyrė kelis persileidimus, todėl sutuoktiniai nusprendė kreiptis į vaisingumo kliniką ir 2012 metais pasaulį išvydo dvynukai Wales ir Bridge.

2017 m. pradžioje Courtney ir Eric nusprendė susilaukti dar vieno vaiko. Sutuoktiniai buvo be galo laimingi, kai sužinojo, jog Courtney ir vėl laukiasi, tačiau praėjus vos mėnesiui ji patyrė dar vieną persileidimą…

“Tai buvo dar vienas sunkus gyvenimo etapas… Man pavykdavo lengvai pastoti, tačiau viskas baigdavosi persileidimu…“ – prisimena moteris.

Sutuoktiniai suprato, kad vienintelė išeitis yra ir vėl pasinaudoti dirbtinio apvaisinimo procedūra. Gydytojai parinko tokį apvaisinimo būdą, jog Courtney galimybė susilaukti daugiau nei dviejų vaikų sumažėtų iki minimalios. Netrukus paaiškėjo, jog moteris ir vėl nėščia.

Tų pačių metų gegužę pora nuvyko į ultragarsinį tyrimą, tačiau pamatytas vaizdas ekrane paliko be žado. Courtney laukėsi šešių kūdikių!

Reklama

Džiaugsmo akimirka greitai virto nerimu ir baime. Gydytojai pradėjo abejoti, ar pavyks išnešioti visus šešis vaikučius…

“Buvau mirtinai išsigandusi“ – sako Courtney. “Aš esu šiek tiek mažesnė moteris, todėl pradėjau galvoti, kaip man pavyks išnešioti visus šešis vaikus. Mes nežinojome ką daryti ir ką galvoti“.

Gydytojai rekomendavo atsisakyti kelių kūdikių, jog būtų sumažinta rizika, tačiau Waldropai griežtai atsisakė tą daryti.

Reklama

“Mes su vyru esame tikintys žmonės ir niekada negalėtume pagalvoti apie tokį dalyką, kaip gyvybės atėmimą. Tačiau tuo pačiu visi gydytojai tvirtino, kad rizika yra labai didelė tiek man, tiek kūdikiams“ – prisimena moteris.

Sutuoktiniai dar kartą pergalvojo savo sprendimą, tačiau nusprendė pasitikėti Dievu.

“Viskas pasikeitė, kai pirmą kartą išgirdome jų širdučių plakimą. Supratome, jog Dievas yra su mumis ir viskas bus gerai. Juk jis juos mums ir padovanojo“ – sako Courtney.

Courtney ir Eric jautėsi užtikrinti savo sprendimu, tačiau žinojo, jog ilgas ir sunkus kelias dar priešakyje.

Moteriai ilgą laiką teko praleisti ligoninėje, kol 30-tą nėštumo savaitę buvo atlikta Cezario pjūvio operacija.

Pasaulį išvydo trys berniukai Blu, Layke ir Tag, bei trys mergaitės Rawlings, Rayne ir Rivers.

Reklama

Operacijos metu Courtney neteko daug kraujo ir buvo reikalingas kraujo perpylimas. Nepaisant visko, daugiavaikė mama greitai sveiko, o šešetukas ligoninėje praleido dar du mėnesius, kol galiausiai buvo išleistas į namus.

Šešetuko gimimas kaip reikiant pakeitė ramų šeimos gyvenimą. Pasak moters, pirmaisiais mėnesiais tekdavo sunaudoti po 70 sauskelnių kiekvieną dieną.

Reklama

Viskas pasidarė dar sunkiau, kai mažyliai pradėjo ropoti ir vaikščioti.

“Su žmona kartais pagalvojame, jog tikrai išprotėsime“ – juokiasi tėtis.

Dabar visi poros vaikai jau yra paaugę, tačiau gyvenimas kiekvieną dieną darosi vis linksmesnis. Kokia nuostabi šeima!

Reklama