Skip to main content

Moteris sunkiai išgyveno mylimo vyro netektį, tačiau po kelių mėnesių ji pažvelgė per namų langą ir pravirko nuo pamatyto vaizdo

Velvet Poveromo sutuoktinis Charlie visai kaimynystei buvo žinomas, kaip auksinės širdies žmogus. Jis niekada neatsisakydavo pagelbėti tiems, kam to reikėjo. Jam rūpėjo kiti žmonės ir jis tą aktyviai rodė savo bendruomenei.

Reklama

Vyras kuo puikiausiai suprato, kaip sunkiai dirba šiukšles išvežantys darbuotojai, policijos pareigūnai, ugniagesiai, paštininkai, kurjeriai. Charlie žinojo, kad ypač sunku jiems būna karštomis vasaromis dienomis, todėl jis visados buvo šalia su šalto vandens stikline ar buteliuku.

Velvet prisimena, kaip jos vyras pamatęs sunkiai besidarbuojančių vyrų komandą bėgdavo namo, griebdavo šalto vandens su citrina ąsotį, stiklinių ir pasirūpindavo jų troškuliu. Prieš 8 metus jis netgi pradėjo tradiciją – kasdien, visos vasaros metu, šalia jų namų stovėjo nedidelis nešiojamas šaldiklis, kuriame jis laikė šaltą vandenį visiems ištroškusiems.

Reklama

Su laiku Charlie pradėjo palikti šaldiklyje ir kitų gaiviųjų gėrimų, bei maisto. Charlie mėgo ir vertino visi jį pažinoję. Tačiau vieną dieną vyro sveikata staiga sunegalavo ir jis mirė. Tai buvo labai netikėtas ir skaudus smūgis šeimai, kuri labai sunkiai išgyveno mylimo vyro, tėvo netektį.

Reklama

Velvet išgyveno labai skaudų gedulo periodą, kurio metu ji nenorėjo nieko. Tačiau atėjus vasarai ji prisiminė vyro pamėgtą veiklą pasirūpinti žmonėmis.

Moteris suvokė, kad per pastaruosius 8 metus jam tai buvo labai svarbi misija, todėl jis tikrai norėtų, kad ji tęstų jo tradiciją. Pora kartu praleido nuostabius 37 metus, todėl Velvet tikrai žinojo, kad vyras labai apsidžiaugtų ir didžiuotųsi ja, jei ji tęstų jo veiklą. Ji nieko nelaukdama nuvažiavo į parduotuvę, nupirko daug buteliukų vandens, ledo, kitų gėrimų, sumuštinių ir jau kitą dieną pastatė visiems žinomą mėlyną šaldiklį po medžiu savo kieme.

Reklama

Tačiau ji žinojo, kad privalo pranešti apie savo vyrą, kurio taip staiga neteko. Šalia šaldiklio ji paliko žinutę. Joje ji parašė : “Jeigu jūs dar to nežinote, noriu pranešti, kad mano vyras Charlie netikėtai mirė šį kovą būdamas 57-erių. Kaip įmanydama, aš pasistengsiu ir toliau jus pavaišinti vandeniu”.

Reklama

Tą dieną ji išgirdo su niekuo nesupainiojamą šiukšliavežio garsą. Moteris pažiūrėjo per langą ir pamatė vyrus, skaitančius jos paliktą žinutę. Netrukus visi iki vieno darbuotojai ir net vairuotojas sustojo eile priešais Velvet namus ir atidavė pagarbą mirusiajam. Visi nuliūdo sužinoję apie moters netektį. Velvet išėjusi į kiemą sulaukė kiekvieno žmogaus apsikabinimo ir nuoširdžios užuojautos. Tą akimirką ji suprato, kokią įtaką turėjo jos vyras daugelio žmonių kasdienybėje.

Kai žmonės sužinojo apie Charlie aštuonis metus kurtą ir puoselėtą tradiciją, ir daugiau žmonių nusprendė palikti šalia savo namų gaiviųjų gėrimų darbininkams. Tokiu būdu šimtai žmonių pagerbė Charlie atminimą. Vyro sukurta tradicija ir toliau gyvuoja, o prie jos prisijungia vis daugiau ir daugiau žmonių.

Reklama